cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A73

(Topic created on: 06-07-2023 03:00 PM)
47 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar A73 telefon nasıl? 6.7 inç ekran ama kamara da güzel sizce alınır mı? A51 satarsam ancak 4.000 TL 4.500 TL verirler turkcell mağazasında oradan almak istiyorum hem de taksitli sizce iyi mi?

17 Comments
Smashz
Active Level 4
Galaxy A
Telefonu diri tutan güncellemedir fakat bu samsung için geçerli değil samsungun güncellemeleri tam tersine işliyor diri telefonu güncellemeler ile öldürüyorlar. Her güncelleme sonrası telefonda farklı bir sorun ortaya çıkıyor. Son alınacak güncellemelere gelineceği zaman ise telefonun fişini çekiyorlar resmen. İnsanlar artık güncelleme yapmaya korkar oldu. Onun için güncellemenin hiç bir önemi yok artık boş iş.. Böyle giderse sürüm düşürüp android 10 veya android 11 geri döneceğim
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Benim de bozuldu mayıs ayı g. instagramı bozdu videolar kasıyo haziran g. Yolda geliyor onda sorun düzelsin android 14 müş falan hikaye hiç yapmıcam otomatik indirme açık kalmış
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
1 sene önce çıkmış adam eski diyor
Galaxy A
Vedat hiç düşünmeden A54 5G al ya da A34 5G al üzmez seni
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A54 çok kötü telefon birde şikayetler var
Galaxy A
A34 5G al o zaman vedat pişman olmazsın
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Ben olsam A53 alırdım ekran gövde oranı çok iyi kamera da öyle ama oyun için sıkıntı
oEKn
Active Level 5
Galaxy A
Kullandığım günden beri 1 kere bile sorun yaşamadım çok memnunum bazı arkadaşlar güncellemeler telefonu sorun çıkartıyor demiş ama ben bugüne kadar güncellemeleri günü gününe yapan biriyim her seferinde özellikleri daha iyileşti Bi sorun da yaşamadım sanirim millet kullanmadığı telefon hakkında kötü yorum yapmayı seviyor :) al bence pişman olmazsın bugün sorsalar ne alirsin diye yine a73 alırım