cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A73'te Dokunmatik Sorunu

(Topic created on: 01-16-2023 05:14 PM)
392 Views
BurjuvaReis
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba, yeni Samsung Galaxy A73 aldım. İkidir sorun fa**rk ettim dokunmatik sorunu yaşadım. Ekran kaydırmalar ve dokunmalar düzgün tepkime vermeyip kasılıyor. Mesela ana menü sayfalar arasında kaydırırken ortada kalıyor. Uygulama açmak istediğimde açılmıyor.

Başka sorun yaşayan oldu mu? Donanımsal mıdır, yazılımsal mıdır?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711

View solution in context

3 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ediyorum.
Samsung members> destek> hata raporları> çıkan sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini seçip tıkla> çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı ayrıntılı bir şekilde yazıp sorununuzun sıklığına seçip hata raporunu gönderin.
Yetkililer cihazınızı kontrol ettikten sonra size yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden geri dönüş sağlayacaklardır.

Hata raporunda verilecek yanıtta sorununuz çözülmez ise veya hata raporunuza bir hafta içerisinde yanıt verilmez ise cihazınızı sıfırlayın.

Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.

Bu gibi yöntemleri yapmana rağmen sorun düzelmez ise cihazı samsung yetkili servis merkezine kontrol edilmesi için teslim et. Servis hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini ara. 4447711
BurjuvaReis
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkür ederim gönderdim.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne demek önemli değil.