cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A73 kamera yavaşlığı

(Topic created on: 12-20-2022 05:56 PM)
208 Views
Emreby
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonun kamerası aşırı derece yavaş fotoğraf çekme tuşuna basıyorsun sahne kaçıyor saniyelerce bekliyor sonra bi bakmışsın bulanık bir görüntü herşeyi yaptım kamera sıfırla vs bana yapıcı çözümler sunun lütfen 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Durumun kontrol edilmesi için Samsung müşteri hizmetlerini ara uzaktan erişim talebi oluştur teknik uzman ekip cihazına uzaktan bağlantı kurarak sana yardım etmeye çalışacaktır.
4447711 sorunun devam ettiği halinde aşağıdakileri uygula.
Konu ile ilgili olarak şu işlemleri yapmanı tavsiye ederim.
Yazılım güncellemesinden sonra bu durum oluştuysa cihazının kontrol edilmesi için hata raporu gönder.
Samsung members> destek> hata raporları> cihaza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğini seç> çıkan sayfa içerisine cihaz ile ilgili bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorunun sıklığını seçip hata raporunu gönder tamamen gönderilmesi için uygulama içerisinde birazcık bekle.
Yetkililer cihazını inceledikten sonra ne yapman gereken hakkında sana yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır.
Hata raporuna verilecek yanıtı bekleme süresi için en fazla bir hafta beklemeni tavsiye ederim Eğer bir hafta sonrasına kadar hata raporuna yanıt verilmez ise veya hata raporunda verilecek yanıtta sorununu çözmezlerse verileri yedekleyip cihazı sıfırlamanı tavsiye ederim.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
En son çare de sıfırlama işlemini yapmana rağmen de sorunun çözülmez ise cihazının kontrol edilmesi için Samsung yetkili servis merkezine gönder.
Samsung servisi hakkında bilgi almak için Samsung müşteri hizmetlerini ara. 4447711

View solution in context

9 Comments
Emreby
Active Level 3
Galaxy A
Örn20221220_140942_1000012095_1671534584.jpg
0 Likes
Tony212
Active Level 7
Galaxy A
Gece modu almış olma ihtimali yüksek gece modu cikin
0 Likes
Emreby
Active Level 3
Galaxy A
Kontrol ettim normal mod
0 Likes
CaganBey
Active Level 5
Galaxy A
Hareketli resim açıksa olabilir yada 108 MP açık olabilir 1:1 moduna alıp çekmeyi deneyebilirsin bende a72 var ayni sorunu yaşıyordum
Emreby
Active Level 3
Galaxy A
Merhaba, hareketli resim hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz
0 Likes
Galaxy A
Yüksek kamera ayarındaysa normal bir durum,çünkü kayıt etmek zaman alıyor çözünğrlükten dolayı Mesela M12 de 48 MP açıtıgımda o da çok yavaş ama 12 MP deyken hiçbir sorun yasamıyorum ki hemen hemen bütün cihazlarda aynı durum var.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Durumun kontrol edilmesi için Samsung müşteri hizmetlerini ara uzaktan erişim talebi oluştur teknik uzman ekip cihazına uzaktan bağlantı kurarak sana yardım etmeye çalışacaktır.
4447711 sorunun devam ettiği halinde aşağıdakileri uygula.
Konu ile ilgili olarak şu işlemleri yapmanı tavsiye ederim.
Yazılım güncellemesinden sonra bu durum oluştuysa cihazının kontrol edilmesi için hata raporu gönder.
Samsung members> destek> hata raporları> cihaza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğini seç> çıkan sayfa içerisine cihaz ile ilgili bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorunun sıklığını seçip hata raporunu gönder tamamen gönderilmesi için uygulama içerisinde birazcık bekle.
Yetkililer cihazını inceledikten sonra ne yapman gereken hakkında sana yazılı bir mesaj atarak Samsung members uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır.
Hata raporuna verilecek yanıtı bekleme süresi için en fazla bir hafta beklemeni tavsiye ederim Eğer bir hafta sonrasına kadar hata raporuna yanıt verilmez ise veya hata raporunda verilecek yanıtta sorununu çözmezlerse verileri yedekleyip cihazı sıfırlamanı tavsiye ederim.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla.
En son çare de sıfırlama işlemini yapmana rağmen de sorunun çözülmez ise cihazının kontrol edilmesi için Samsung yetkili servis merkezine gönder.
Samsung servisi hakkında bilgi almak için Samsung müşteri hizmetlerini ara. 4447711
Leckqma
Active Level 4
Galaxy A
108 MP modunu açtıysan yavaş çalışıyor olabilir
0 Likes
Emreby
Active Level 3
Galaxy A
108 açık evet güzel bir çözünürlük diye kapatmak istememiştim ama galiba kapatmadan bir çözüm bulamayacağız
0 Likes