cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A73 arama yapmıyor ya da gelmiyor.

(Topic created on: 11-25-2023 10:17 AM)
121 Views
VeidraVontae
Active Level 1
Options
Galaxy A

Sim kartta sıkıntı yok. İnternetim 4.5G kullanabiliyorum fakat ne arama yapabiliyorum ne de arama geliyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Sim yuvası bozulmuş yada kirlenmiş olabilir Yuvayı hafif nemli bir bezle temizleyin ve kontrol edin Başkasının simini kendi telinizde deneyin Sim menü uygulamasının verilerini silip cihazınızı yeniden başlatın Olmazsa yedekleri alıp cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın

Genede düzelmezse burdan destek bölümünden sim tanılama testini yapın Duruma göre operatörünüzle görüşün yada bir Samsung yetkili servisine başvurun

View solution in context

0 Likes
7 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Arama yönlendirme açık olabilir
0 Likes
VeidraVontae
Active Level 1
Galaxy A
Bir sorun oluştu sim kartınızı veya ağ bağlantınız kontrol edin. Diyor. Ama sim kartı başka telefona taktık sıkıntı yok. İnterneti de kullanabiliyorum.
0 Likes
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Sim yuvası bozulmuş yada kirlenmiş olabilir Yuvayı hafif nemli bir bezle temizleyin ve kontrol edin Başkasının simini kendi telinizde deneyin Sim menü uygulamasının verilerini silip cihazınızı yeniden başlatın Olmazsa yedekleri alıp cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın

Genede düzelmezse burdan destek bölümünden sim tanılama testini yapın Duruma göre operatörünüzle görüşün yada bir Samsung yetkili servisine başvurun
0 Likes
VeidraVontae
Active Level 1
Galaxy A
Sim yuvası bozuk olsa 4.5g internet çekme şansı nedir?
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Bozuk derken temassızlık kastetmiştim daha ziyade Siz dediğim adımları uygulayın
0 Likes
VeidraVontae
Active Level 1
Galaxy A
Anladım
0 Likes
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Anakartta sorun büyük ihtimal
0 Likes