cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A73 ONE Uİ 6.1

(Topic created on: 05-27-2024 08:54 AM)
45 Views
MARSFB
Active Level 9
Options
Galaxy A
One ui 6.1 den sonra şarzım çok hızlı bitmeye başladı cihazım A73 bu sorunu yaşayan var mı? 
4 Comments
Ceyaca
Active Level 7
Galaxy A
Guvenlik yaması gelince düzelmez ise yedek alıp sıfırlamak gerekecek kesin.. A34 lerde de oluyormuş şarj olayı
0 Likes
MARSFB
Active Level 9
Galaxy A
Sıfırlama ne alaka düzelmez öyle
0 Likes
rHapso
Active Level 1
Galaxy A
Evet aynı şekilde bende derin uyku modu açık uygulamaların filan ama 6.1 de sıkıntı çıkarıyor şarj bariz şekilde öncesinde sıkıntı yoktu
0 Likes
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MARSFB,

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski pil performansınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır. 

Android İşletim Sistemi güncellemesi sonrasında, yüklü olan uygulamalarınız için de Google Play üzerinden güncellemelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Sıfırlamadan önce bilgileri yedekleme adımlarının görselli anlatımlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes