cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

#A73 #Mod #Isınma

(Topic created on: 07-04-2022 10:45 PM)
301 Views
ChefMustafa
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Merhaba herkese Yaklaşık 12 gündür A73 kullanmaya başladım. Oyuna girdiğimde rahatsız etme modunu acıyorum yaklaşık 10 dakika kadar oynayıp çıktığımda bu sıcaklık değerini elde ediyorum cihaz aşırı ısınıyor Normal mi bu kadar ısınması ister istemez insan tedirgin oluyor. 
9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Normal değerler evet oyunlar işlemciyi zorlar 👍
smsismail
Active Level 7
Galaxy A
Normal.
ChefMustafa
Active Level 3
Galaxy A
O zaman sıcaklık değerini umursamamak lazım yani oynamaya devam mı edelim bunun bi limiti yok mu? Soguyuncaya kadar hoparlörü kisiyor sadece game booster da öyle yaziyor onda da performansı otomatik yöneti açıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba onu nereden bakıyorsunuz uygulamanın adı ne?
ChefMustafa
Active Level 3
Galaxy A
Play storedan Ampere uygulamasi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Teşekkür ederim kardeşim
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
3 part uygulamalara guvenmeyi ates olcer ciyazla bakarsaniz daha iyi sonuc gorursunuz
smsismail
Active Level 7
Galaxy A
Perf Z daha iyi bir seçenek olur diye düşünüyorum.
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ChefMustafa,

3. parti uygulamalar üzerinden alınan test sonuçları, Samsung tarafından değerlendirmeye alınamamaktadır. Bu testler, her zaman doğru sonuçlar vermeyebilir. Kullanmış olduğunuz uygulama ve test sonuç verilerini inceleyebilmemiz için görselleri ile birlikte Samsung Members uygulaması üzerinden bize göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın sistem verileri üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkteki adımları takip ederek, geri bildirim gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​