cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A73 Kilit Ekranı Yeniden Başlatma

(Topic created on: 03-14-2023 07:13 AM)
140 Views
mertozdemir90
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba,

Telefonum One UI 5.1 güncellemesi geldikten sonra telefonun kilit ekranını açtıktan sonra tekrar kendi kendine kilit ekranına dönüp telefon tekrar açılıyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Çözümü yeni güncelleme midir?
7 Comments
togimert
Beginner Level 3
Galaxy A
Aynısını şu an ben de yaşamaktayım ayrıca sizde de oldumu bilmiyorum ama yukardan gelen uygulama bildirimlerinin rengi değişti artık hepsinin rengi yeşilimsi mavi oldu instanın mavi mailin kırmızı falan olması gerekirken
mertozdemir90
Active Level 3
Galaxy A
O dedikleriniz bende olmadı, sadece bazen kilit ekranını açarken donar gibi oluyor, menüye giriyorum geri tekrar kilit ekranına geri dönüp daha menüye giriyor. Başka bi sıkıntı yaşamadım güncellemeden sonra oldu.
0 Likes
togimert
Beginner Level 3
Galaxy A
Anladım umarım kısa süre içerisinde düzeltirler dediğinizin aynısı sabah 3 veya 4 kere başıma geldi
0 Likes
Galaxy A
Bildirimlerle ilgili sorununuz için Ayarlara girip arama kısmına renk paleti yazın. Renk paletine tıklayın, açıksa kapatın düzelecektir
0 Likes
Galaxy A
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-Note/Samsung-kullanan-her-fani-bir-gün-bu-sorunu-yaşayaca...

Telefonu sıfırlayın olmazsa yetkili servise götürün diyerek konuları kapatan tayfa gelmeden bırakayım şu konuyu da buraya.
0 Likes
Galaxy A
genel bşr problem,cihazı sıfırlayın eger düzelmzese yeni güncellemeyi bekleyin.
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mertozdemir90,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.

MOD​

0 Likes