cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A73 Dokunmatik sorunu

(Topic created on: 09-03-2023 07:55 PM)
157 Views
samsung6060
Active Level 5
Options
Galaxy A

A73 bazen dokunmatigi ben basinca başka yere basıyor kirilmaz cam olmadan öncede yapıyordu dokunma hassasiyeti açık acaba neden yapiyor

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba samsung6060,

Konu ile ilgili, aşağıdaki kontrolleri yapabilirsiniz.

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy A
Samsungda genel bir kronik sorun bu çözümü yok
0 Likes
samsung6060
Active Level 5
Galaxy A
Vardır ve knk çözümsüz şey olurmu
0 Likes
carljohnsonn
Active Level 7
Galaxy A
Samsungun ben daha şu zamana kadar ciddi bir sorunu çözdüğünü görmedim
faruk6535
Active Level 7
Galaxy A
A73 kullanıcısı olarak bi sıkıntı bendede var bende zannettim bu sıkıntı tek bende var suya düştü çıkartım öyle oldu zannettim demek bende tek yokmuş sendede varmış
0 Likes
samsung6060
Active Level 5
Galaxy A
Bende arada oluyor kanki
0 Likes
faruk6535
Active Level 7
Galaxy A
Vallahi benim bildiğin dokunmatik bozuk bazen geç algılıyor 2 defa tıklıyorum sonra oluyor bazen de arkadaş dediği gibi başka yere basıyor bazende kendi kendine hareket ediyor şimdide bu hatayı size söyledim başka hata çıktı bu mesaji 1 saatir yazıyorum sıkıntı çok büyük bu mesajı yazma 1 saat sürdü dokunmatik sıkıntı başladığı için klavye de aşırı derecede sıkıntı başladı video uzun olduğu için göndermiyorum
0 Likes
samsung6060
Active Level 5
Galaxy A
Valla knk bende bıktım ya şu dokunmatik sorundan
0 Likes
Galaxy A
Cihazı sıfırla düzelmezse teknik servislik.
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba samsung6060,

Konu ile ilgili, aşağıdaki kontrolleri yapabilirsiniz.

• Cihazınızın dokunmatik ekranını koruyan herhangi bir ekran koruyucu bulunuyorsa çıkartıp tekrar kontrol edebilirsiniz.

• Dokunmatik ekrana, ekran koruyucusu veya isteğe bağlı aksesuarlar takarsanız, dokunmatik ekran düzgün çalışmayabilir.

• Cihazınızın yazılımının en yeni sürüme güncellendiğinden emin olun.

• Dokunmatik ekran nemli ortamlarda veya suya maruz kaldığında arızalanabilir.

Sorun çözülmezse;

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes