cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A73, A53 ve A33 Hepsi çöp

(Topic created on: 05-08-2023 12:57 PM)
44 Views
VedatKALIN
Active Level 3
Options
Galaxy A

Bu cihazların hepsini birer birer aldım. A73 arızalı çıktı iade ettim. A53 aldım. O da arızalı çıktı. Şimdi A33 aldım. Maalesef bu da arızalı çıktı. Hepsinin ortak arızası şu, ekranda donmalar, kendi kendine uygulamaları açması, çok çabuk biten batarya. Günde 3 kere şarj gerekiyor. Hızlı şarj cihazı orijinal Samsung olmasına rağmen, orijinal kabloyla bile hızlı şarjın çalışmaması. Eğer A serisinden telefon alacaksanız yandınız. En son A33 5G'yi servise verdim. Şu anda inceleniyor. Eğer Samsung bu hataları düzeltmezse kendi adıma bir daha Samsung markasını almayacağım. Mart ayından bu yana arızalarla uğraşıyorum. Ciddi anlamda yoruldum. Bozuk telefonlara harcadığım mesaiyle bir telefon parası harcadım boş yere... #samsungkendinibozdu

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yok yok sorun olmaz benim için hem bende tableti teknosadan almıştım 27 defa gitmiştim servise teknosa ve diğer frimalar sorunlu ben farklı yerden telefonu satın aldım hem tr de satılan tüm telefonlar teknosadakş gibi aynı standartta satılıyor kuralı bu peki işin aslına gelicek olursak vatan bilgisayardan sigorta satın aldınız mı cihazı satın alırken.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne ne ne çöp değil şans işi hepsi çöp ise a32 de çöp😂😂
Galaxy A
Aynen hepsi çöp a32 dahil
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ama benim çöp değil ben mekkeden getittirdim😌☠️
Galaxy A
Senin a53 hacı olmus gelmis ozaman 😀😂👋👍👏
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet hacı telefon senin a32 yi de oralara götürüp getirek olur hacı a32😂😂🤣🤣
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bazı teknolojik eşyaları satan mağazalar hatalı ürün satabiliyorlar Eğer bu aldığınız Telefonları hep aynı yerden aldıysanız aldığınız yer hatalı cihaz satıyor olabilir haberiniz olsun Eğer farklı farklı yerlerden aldığınız halde bu başınıza geldiyse de buna şanssızlık fiyelim.
Galaxy A
Teknoloji şans işi
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
Piyasaya çıktığı günden beri a53 5g kullanıyorum sorunsuz. Sizin elektronik eşyadan yana şansımız yok bayiden mi yoksa internet siparişmi aldınız bilmiyorum ama a53 5g sağlam cihazdır. Sorunsuz kullanıyorum
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
S23 S23 ultra bunlar da çöp kanka boşuna para apple varken