cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A73 5g sarj sorunu

(Topic created on: 09-11-2022 10:27 AM)
176 Views
cihans
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefon dolduğunda instagram vs 10 dk lik gezinti yaptığımda şarjım %10 azalıyor.Bunun çözümü nedir 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
by35
Active Level 8
Galaxy A
Bir hafta daha kullanın şarj süresi değişmezse hata raporu gönderin veya en yakın servise başvuru yapın

View solution in context

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
cihans
Active Level 1
Galaxy A
Aleyküm selam

Görüşleriniz için teşekkür ederim hata raporu göndereyim bakalım ne cevap gelecek teşekkürler
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Ne zaman aldınız telefonu
cihans
Active Level 1
Galaxy A
4 Eylül de alındı cihaz
Solution
by35
Active Level 8
Galaxy A
Bir hafta daha kullanın şarj süresi değişmezse hata raporu gönderin veya en yakın servise başvuru yapın
Efiosa
Active Level 6
Galaxy A
Bende aynı sorunu S20FE cihazımda yaşadım. İnstagramda dolaşırken şarjım çok hızlı bitiyordu. Müşteri temsilcisiyle konuştum 2 hafta içinde geçmezse servise gönderin dediler. Dedikleri gibi 2 hafta içinde geçti. Cihazı 1 hafta daha kullanmanızı öneririm.
cihans
Active Level 1
Galaxy A
Hata raporu gönderdim dönüş bekliyorum
cihans
Active Level 1
Galaxy A
Bana reset atmamı önerdi müşteri temsilcisi ama yine aynı sorun devam diyor 1 hafta daha deneyip kontrol ederim olmazsa mecbur servise gönderip kontrol ettiricem