cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A73 ısınma problemi

(Topic created on: 09-12-2022 11:36 AM)
72 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar, şunu farkettim telefonum wifi bağlıyken ısınıyor ama mobil veride bu kadar ısınmıyor bu normal mi? yoksa sıkıntı mı var? oyun falanda oynamıyorum sosyal medyada takılıyorum bir şeyler falan izliyorum

image

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonu daha yeni aldım 10 gün falan oluyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihazı yeni aldığınız için cihaz ısınması ya da şarj tüketimi gibi sorunlar oluşabilir bu durumu normal karşılamak gerekir Bir ay boyunca cihazı kullanıp tespit edin bir ay sonra Sorun devam ederse o zaman sorun var olmuş olabilir ama şimdilik sorunu var demek için erken Sonuçta cihazı yeni almışsınız kontrol edilmesi için hata raporu gönderin
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır
Bu durum yazılımsal hata olma ihtimali de var
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Bende dün aldım a52 S benim aldigim cihaz ama daha yeni diye isindigni dusunuyom sizinkide muhtemelen öype yaklasik 2 haftayi bulur sanirsam optimize olmasi
Galaxy A
Isınmayan tlfon olurmu bunu anlatamıyoruz illaki ısınacak birşeyle uğraşırken