cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A73 şarj sorunu

(Topic created on: 03-30-2023 03:26 PM)
523 Views
furkankose1
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Cidden ya bana denk geliyor yada samsung hizmeti çok kötü defalarca hata raparoru gönderdim sürekli aynı şeyleri gönderip bir daha geri dönüş yapmıyorlar şarjım hızlı bitiyor diyorum tabi o ara şarjım %15 gönderiyorum 2 3 defa birisinde şarjınızının %15 olması lazım diyor halbuki öyle başkası geri bildirim göndereceğiz diyor ama yok bari yalan söylemeyin ya

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Orta düzeyde güç tasarrufu modunu aç. Karanlık mod özelliğini aç. Kullanmadığın özellikleri bildirim panelinden kapat. Ekran parlaklığını çok yüksek seviyede kullanma.
Kullanmadığın bazı uygulamaları derin uyku moduna geçir.
Cihazı kullanırken arka planda açık uygulama bırakma.
Cihazı şarj ederken en az %95 seviyesine kadar doldur.
Adaptif pil özelliğini aç.
Kullanılmadığı zaman uygulamaları Uyku moduna al özelliğini aç. Bu şekilde Bunları yaparsan şarjının dayanma süresini arttırabilirsin daha yavaş bitebilir. Sorun düzelmezse. Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Bölümünden cihazı sıfırlayın.
Sıfırlamadan önce önemli veri Varsa yedekleyin resim video ses dosyası gibi. Sorunumuzun çözülmediği durumunda yetkili serviste cihazı kontrol ettirin. Servis hakkında bilgi almak için Samsung destek hattını arayın. 4447711

View solution in context

3 Comments
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Emin ol sürekli aynısını bana da yazıyorlar
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Orta düzeyde güç tasarrufu modunu aç. Karanlık mod özelliğini aç. Kullanmadığın özellikleri bildirim panelinden kapat. Ekran parlaklığını çok yüksek seviyede kullanma.
Kullanmadığın bazı uygulamaları derin uyku moduna geçir.
Cihazı kullanırken arka planda açık uygulama bırakma.
Cihazı şarj ederken en az %95 seviyesine kadar doldur.
Adaptif pil özelliğini aç.
Kullanılmadığı zaman uygulamaları Uyku moduna al özelliğini aç. Bu şekilde Bunları yaparsan şarjının dayanma süresini arttırabilirsin daha yavaş bitebilir. Sorun düzelmezse. Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Bölümünden cihazı sıfırlayın.
Sıfırlamadan önce önemli veri Varsa yedekleyin resim video ses dosyası gibi. Sorunumuzun çözülmediği durumunda yetkili serviste cihazı kontrol ettirin. Servis hakkında bilgi almak için Samsung destek hattını arayın. 4447711
furkankose1
Beginner Level 2
Galaxy A
Şarjın yoğun kullanımda 6 8 saat gitmesi normalmi peki