cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A72

(Topic created on: 05-02-2022 06:19 PM)
325 Views
cnnwest22
Active Level 1
Options
Galaxy A

3 4 gündür kendini kitlior dokunmatik  çalışmıyor  guc+ses ile kapayip  aciyom 5dkka duzelior sonra tekrar  donuor sizde böle bir sorun varmı çaresi garanti galiba herhangi bir darbe almadı güncelleme sonrası bole oldu dokunmatik basmıyor 5-20daka arası duzelior sonra donma yapio  sonra tekrar işlem 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba
Ben de aynı modeli kullanıyorum ama bu tarz bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Yapmanız gerekenleri yazıyorum:
İlk seçenek olarak "Hata Raporu" gönderebilirsiniz. Hata raporunu bu uygulamanın "Yardım Alın" kısmından kolayca gönderebilirsiniz. Güzel bir şekilde açıklamanız, sorununuzun en yakında çözülmesi adına etkili olacaktır.
Yetkili kişiler, telefonunuzu ve yazılımını güzel bir şekilde inceleyip size geri dönüş sağlayacaklardır. Geri dönüş süresi 1 ila 30 gün arasındadır. Ama meraklanmayın, çoğunlukla 1 günde geri dönüş sağlanıyor.
2 seçenek daha var:
1- Cihazınızı verilerinizi yedekleyerek sıfırlayabilirsiniz, sorun ortadan kalkabilir.
2- Telefonunuzu Garanti Belgesi ile en yakınınızdaki Samsung Yetkili Servis'ine verebilirsiniz.
Teşekkürler, bayramlar dilerim

View solution in context

10 Comments
Solution
Galaxy A
Merhaba
Ben de aynı modeli kullanıyorum ama bu tarz bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Yapmanız gerekenleri yazıyorum:
İlk seçenek olarak "Hata Raporu" gönderebilirsiniz. Hata raporunu bu uygulamanın "Yardım Alın" kısmından kolayca gönderebilirsiniz. Güzel bir şekilde açıklamanız, sorununuzun en yakında çözülmesi adına etkili olacaktır.
Yetkili kişiler, telefonunuzu ve yazılımını güzel bir şekilde inceleyip size geri dönüş sağlayacaklardır. Geri dönüş süresi 1 ila 30 gün arasındadır. Ama meraklanmayın, çoğunlukla 1 günde geri dönüş sağlanıyor.
2 seçenek daha var:
1- Cihazınızı verilerinizi yedekleyerek sıfırlayabilirsiniz, sorun ortadan kalkabilir.
2- Telefonunuzu Garanti Belgesi ile en yakınınızdaki Samsung Yetkili Servis'ine verebilirsiniz.
Teşekkürler, bayramlar dilerim
cnnwest22
Active Level 1
Galaxy A
Reis ayarları sıfırladım gene olmuyor bak şuan yazarken bile gidecek şimdi diyorum hiçbir işlem yapamiorum
cnnwest22
Active Level 1
Galaxy A
Mecbur garantiye vercem burada teknik servis yokmuş İstanbula gidecek kargoyla
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İstanbul'daki inşallah yapar çünkü oradaki Bi tane servis var Allaha havale ismi de bdh bilişim Allah onlardan korusun 🤲🤲🤲
cnnwest22
Active Level 1
Galaxy A
Ne oldu ki kardeşim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Neler olmadı ki adamlara tablet gönderdim ilkinde garanti içi saydılar ikincisinde ise yurtdışı dediler Bi baktım seri no benim tabletimin değil. Adamlar nasıl kafaysa artık başka seri NOYU benim cihaza lanse etmişlerdi. Daha evveli de var özelden yazarım istersen alfatürk kardeşim de iyi biliyor o süreçleri onaylar yani resmen gülme krizine girersin 😅
cnnwest22
Active Level 1
Galaxy A
Dava acmadinmu ya böle birşey nasıl yapabilirler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Dava açtım sonucunu bekliyorum inşallah tez zamanda sonuçlanır 🤲🤲🤲
cnnwest22
Active Level 1
Galaxy A
İnşallah kardeşim çok kötüyüm şuan sinirden böyle birsen olamaz ya