cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A72 parmak izi okuyucu

(Topic created on: 06-06-2021 07:29 PM)
386 Views
Rlatan
Active Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaşlar a72 parmak izi okuyucusundan bir ben mi muzdaripim. Gerçekten bazen çok can sıkıyor. Hiç istikrarlı çalışmıyor. Var mıdır bir çözümü? 

9 Comments
Galaxy A

Parmak izinde nasıl bir sorun yaşıyorsunuz ki?

0 Likes
Rlatan
Active Level 1
Galaxy A
Stabil bir şekilde okumuyor.
0 Likes
bkk0358
Active Level 7
Galaxy A
Cihazda optik bir parmak izi oldugu için sorun yaşamak normal
0 Likes
Rlatan
Active Level 1
Galaxy A
Bu kadar hata vermesi normal değil bence.
0 Likes
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Maalesef a 50 de aynı sorunu yaşıyorum. A serisinde ekran içi parmak izi okuyucu olan tüm modellerde bu var sanırım
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Ultrasonik sensör olmadığı için ya da iyi bir optik sensör olmadığı için olabilir
NapaanBeaaa
Active Level 9
Galaxy A
A52 de hiçbir sorun yok çok hızlı
0 Likes
Botzexlan
Active Level 7
Galaxy A
Diğer markaların orta segmenti kadar hızlı mı hiç sanmıyorum
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Rlatan,

Samsung Members > Yardım alın > İnteraktif kontroller > Parmak izleri bölümünden test ederek, sonuçları kontrol etmenizi öneririz. ‘’ Parmak izi tarayıcısı normal olarak çalışıyor ‘’ sonucu çıkarsa sensörde bir sorun yoktur.

Sorun için aşağıdaki adımları deneyebilirsiniz;

• Cihazınızda yer alan Parmak izi sensörünün temiz olduğundan emin olun. ( Temiz ve yumuşak bir bez ile daire şeklinde parmak izi sensörünü temizleyebilirsiniz.)

• Cihazınızda herhangi bir aksesuarın parmak izin sensörünü engellemediğinden emin olun.

• Cihazınıza Parmak izinizi tanımlatırken bir hata oluşmuş olabilir veya tam olarak tanımlanmamış olabilir. Kayıtlı olan parmak izlerini kaldırarak, yeniden parmak izini tanımlatmanızı öneririz.

Yukarıdaki işlemleri denemenize rağmen aynı sorunlarınız devam ediyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes