cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A72 oyun perfonmansı berrrbaatttt..!!!!

(Topic created on: 08-23-2022 11:28 PM)
210 Views
HeİsEnBeRgs
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Pubg ve mbile legends oynuyorum. Pubg de ne yaptıysam 40 fps üzerine çıkamadım. 8 ram 90hz ekran hızı olmasına rağmen berbat bir oyun deneyimi. Mlbb de fps yüksek göstersede sürekli takılmalar donmalar oluyor.Denemeden sormadan satıcı tavsiyesi üzerine aldım. 1 hafta olmadı alalı pişman oldum. Oyun için alacaklar kesinlikle almasın. Düşük bütçeli Xiaomi telefonlara baksın derim. Şuan satmayı düşünüyorum malesef.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Dilerseniz; Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder başlığı>Hata Raporları>"Yavaş Cihaz" bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte ''Gönder'' butonuna basınız.

Birkaç dakika içinde Hata Raporu, sistem kayıt verileriyle beraber gönderilecektir.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Oyun performansını arttırmak için;

Uygulamalar>Game Launcher>Sağ üstten üç nokta>Oyun performansı>Bireysel oyun ayarları aktif olmalıdır.

Oyunlarınızın içerisine giriş yaptığınızda oyunu oynarken mümkün olan en iyi performansa sahip olmanız için "Performansa odaklan’’ seçili olmalıdır.

Oyun performansını iyileştirmek için çözünürlüğü düşürebilirsiniz ve Maksimum FPS en üst seviyeye getirebilirsiniz.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

4 Comments
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy A
A72 720G Var İslemcinin Potansiyeli Belli 40 45 Fps Üzerine Çıkamaz Configler Dışında Takılması Oyunlarda Isınmadan Kaynaklaniyodur Veya Yazılımsal Hatalar Vardir Cihazdan Ama. Aman Oyun Performansi Beklemeyin Sınırı Belli Zaten
Galaxy A
Bende 778g var sanırsam ve ısınıyor cihaz
Solution
Galaxy A
Merhaba

Dilerseniz; Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder başlığı>Hata Raporları>"Yavaş Cihaz" bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte ''Gönder'' butonuna basınız.

Birkaç dakika içinde Hata Raporu, sistem kayıt verileriyle beraber gönderilecektir.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Oyun performansını arttırmak için;

Uygulamalar>Game Launcher>Sağ üstten üç nokta>Oyun performansı>Bireysel oyun ayarları aktif olmalıdır.

Oyunlarınızın içerisine giriş yaptığınızda oyunu oynarken mümkün olan en iyi performansa sahip olmanız için "Performansa odaklan’’ seçili olmalıdır.

Oyun performansını iyileştirmek için çözünürlüğü düşürebilirsiniz ve Maksimum FPS en üst seviyeye getirebilirsiniz.

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
HeİsEnBeRgs
Beginner Level 4
Galaxy A
Cebabınız için teşekkürler. Geri bildirime sorunu ilettim. Yanlız game launcher ver game boosterin menülerinde " bireysel oyun ayarı " diye bir sekme bulamadım. Diğer sölediklerinizi zaten önceden ayarlamıştım. Hayırlı geceler saolun..