cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A72 arka kapakta şişlik

(Topic created on: 01-12-2022 11:17 PM)
110 Views
emregur
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba.Samsun A72 kullanıyorum cihazım heiz 13 günlük ve arka kapakta yer yer gözle görünmeyen ama elle dokunduğumda hissettiğim yer yer küçük şişlikler var gibi daha önce bu sorunu yaşayan biri varsa bana bilgi verebilirmi?? teşekkürler..

18 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef..
0 Likes
emregur
Active Level 1
Galaxy A
Bataryanın olmadığı yerlerde bile yani kameranın yan taraflarında falanda küçük şişlikler hissediyorum sanki içerdeki parçaların şişliği gibi kapak çok ince sanki ben parmağımla hafifçe bastırıp gezdiğimde şişlikler oluyo gibi
0 Likes
mutlu1cocuk
Active Level 4
Galaxy A
Sirf bu problemden korkup 32 aldim
0 Likes
Galaxy A
Dogrudur a52 kulaniyorum o sorun malesefki cogumuzda var a52 a52s a72 kulanicilarda var kronik sorun ama ole sorun cikaran bir kronik degik
emregur
Active Level 1
Galaxy A
Batry şişmiyosa bence sorun yok aslında ama yarın öbürgün şişipte telefona hasar verir diye korkuyorum..
0 Likes
Galaxy A
Yok sismez ben kacaydir kulaniyorum hicbir sikinti yok suda almiyor test etim
0 Likes
emregur
Active Level 1
Galaxy A
Peki inşallah bi sorun olmaz teşekkür ederim herkese...
0 Likes
Galaxy A
Kardeşim bende a52s kullanıyorum aynı sorun bendede var bu kafaya takılacak sorun değil sadece arka kapağın plastiğini ince üretmişler ve parmağınla hafif bastardığında içeri çözüyorum hissi veriyor yani bu benim için sorun değil en azından kapak ince evet ama sağlam oldugunuda hissettiriyor sonuçta adamlar orta üst sekment telefon üretmiş ve neredeyse amiral gemisine yakın bir telefon bu yüzdende orta üst sekmentte daha iyi satış yapabilmek için fiyatı uygun tutmak istemişler bu yüzden de işlemciye yüklenip malzeme kalitesinden kısmışlar zaten bu telefonların arkası cam çerçeveleri de metal olsaydı bu fiyata almak imkansız gibi birey olurdu tabi güzel ülkem türkiye şartlarında
0 Likes
emregur
Active Level 1
Galaxy A
Bende ilk öyle tahmin ettim ama tabi bir yandan da batarya şişiyomu acaba düşüncesinden kurtulamadım ama tecrübe herzaman birinci sıradadır teşekkür ederim yardımlarınız için..
0 Likes