cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A72 Wifi bağlantı sorunu

(Topic created on: 04-21-2021 05:34 PM)
1561 Views
MB16
Active Level 1
Options
Galaxy A

2 gün önce eşime yeni çıkan A72 cihazından aldım. Rezil oldum. Evimde fiber internet ve modem var. Kurulumu yaptık fakat internet ve bağlanma sorunu yaşıyoruz. Özellikle uygulamalarda yaşıyoruz. Pinterest, instg, trendyol v.s... Wifi veriyi kapatıp mobil veriyi açtığımızda aorun kalmıyor. Jet gibi çalışıyor. Bugün Samsung yetkili servisine uğradım. Yeni yazılım yüklediler. 

Ancak sorun devam ediyor.. Ne yapmalıyım? Biri bana yardımcı olabilir mi??

14 Comments
kusursuz01
Active Level 5
Galaxy A
Telefonu sıfırla
0 Likes
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Tek nik servis gitmesi lazım
0 Likes
MB16
Active Level 1
Galaxy A

Götürdüm. Yazılımı yeniden yüklediler gene olmadı.

0 Likes
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Knk test tabi tutul ması lazım anca sorun çözülür yazılım la çözülecek deyil bu En az 3 veya 4 gün teknik servis te kalması lazım ki hata kendi sini göstermesi gerek kir keşke bana sorsaydın knk cihaz larken
0 Likes
MB16
Active Level 1
Galaxy A

Sıfırladım olmadı.

0 Likes
kusursuz01
Active Level 5
Galaxy A
Yine olursa götür aldığın yere değiştir
0 Likes
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Deyişim samsung Asla yapmaz teknik servis gitmesi lazım test tabi tutar lar Sorun Halla Devam Ediyor lar sa fabrika ya Yönlendiyor lar samsung Asla Deyişim yapmaz bir kez Aldın knk yandın 😅 şimdi aldın başına Belayı samsung bu deyişim yapma mak için elinden gelen herşeyi yapar samsung Genel bir sözü bu " kulanıcı Hatası " 5 Bin Tl A72 vereceğine oppo reno 4 veya pro alırdım iphone Se 64 GB alır dın knk
0 Likes
Solution
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba MB16,

Yapmanız gereken 2 işlem var çünkü yeni bir cihaz,

1-)Samsung Members - Yardım al - Hata raporları sayfasından hata raporu gönderin.Hata raporuna birkaç gün içinde geri dönüş sağlanıyor.

2-)Yetkili servise başvurmak siz bunu denemişsiniz fakat olumlu bir sonuç hata raporundan da olumlu bir sonuç almazsanız Telefon değiştirme için başvuru yapınız.

Teşekkürler.
mskdkx
Active Level 6
Galaxy A
Yardım çözüm deyil 1 yardım ihtiyacı yok teknik servis te en az 3 gün kalması lazım hata nerden kaynak lanıyor diye test şart A72 ye knk bak 2 ye Gerek kalmıyor muş 😉
0 Likes