cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A72 Telefon Mi Box Ekran Yansıtma Sorunu

(Topic created on: 11-25-2022 01:05 PM)
1233 Views
selcuk76
Active Level 3
Options
Galaxy A

Merhabalar iyi günler. Bugün mi box aldım. Kendi telefonum olan  Samsung A71'i sorunsuz bir şekilde mi box ile eşleştirdim. Ekran yansıtmada herhangi bir sorun yok. Fakat eşimin A72 telefonunu ekran yansıtmasını bir türlü başaramadım. Telefon üzerinde youtube netflix vb. uygulamaların yansıtmasını yapıyor ses açma kapama bunu yapıyor ama ekran yansıtmıyor. 

Kendi telefonumda Google Home uygulamasında ekran yansıt dediğimde Kayıt veya yayınlama başlatılsın mı diye soruyor fakat eşimin telefonunda sormuyor. Muhtemelen ayarlarında bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Ayarlarını bilen varsa bu konuda bilgi paylaşımı yaparsa çok memnun olurum. Eşiminde benimde telefonların en son güncellemede. Mi box sürüm güncel google home son sürüm. 
1 Comment
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba selcuk76,

 

Sorunun çözümü için telefonunuzda "Ayarlar-Uygulamalar" bölümünden, sağ üstte bulunan üç nokta işaretine dokunarak "Sistem Uygulamalarını Göster-Smart View-Depolama-Veriyi Sil" menüsel işlemini yaptıktan sonra, işlemi tekrar deneyiniz. Bu işlemleri denedikten sonra da aynı durum devam ederse, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/


Teşekkürler.

MOD​

0 Likes