cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A72 Eylül Güncellemesi

(Topic created on: 09-24-2021 03:10 PM)
121 Views
ÖzgürS23
Active Level 7
Options
Galaxy A

Neden her seferinde tüm dünyada en son biz (Türkiye) alıyoruz bu güvenlik güncellemelerini? Hala bir haber yok

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ÖzgürKTekin,

Güncellemeler ile ilgili birçok sorunun yanıtına, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com/sss

Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Knk sabret a71 e de gelmedi
0 Likes
fatihckr
Active Level 7
Galaxy A
a72 modelleri 3 ay da bir güncelleme alacak diye biliyorum bir yerde okumuştum samsung türkiye ye güncelleme neden geç geldiğini dünya geneline yazılımı verdikten sonra o sürümde hata olumsuz şikayet gibi bir şeyler varsa düzeltip sonra en son türkiye ye verdiklerini okumuştum geç olsun ama hatasız temiz yazılım gelsin.. 👍
ÖzgürS23
Active Level 7
Galaxy A
Evet 3 aylık güncelleme listesinde ama çıktığından beridir neredeyse her ay güncelleme geldi. Benim asıl rahatsız olduğum şey güncelleme Rusya, Ukrayna ile başlayıp tüm ülkelere geldikten sonra bize geliyor hep böyle oldu.
0 Likes
fatihckr
Active Level 7
Galaxy A
aynen öyle şöyle bir durum tlf da en son sürüm ve özellik bakımdan diğer ülkelere nazaran fazladır diğer ülkelere sende bulunan özellik yoktur o yüzden o ülkelere öncelik tanınıyor avrupaya güncelleme verir türkiye ye vermeyebilir samsung elinde ok
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ÖzgürKTekin,

Güncellemeler ile ilgili birçok sorunun yanıtına, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com/sss

Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes