cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A72 Şarj Sorunu

(Topic created on: 04-08-2023 08:21 PM)
211 Views
Seyhannn
Beginner Level 3
Options
Galaxy A
 Samsung telefon büyük pişmanlıktır diyerek şikayetime başlamak istiyorum. Öncesinde çok sadık bir iPhone kullanıcısıydm, Android işletim sistemi kullanmaya karar verdim ve bu kararımı Samsung A72 telefon ile deneyimlemek istedim. Fakat anladım ki konu işletim sistemi ile ilgili değil, satış sonrası müşteriye verilen değer ile ilgiliymiş. Sıfır olarak aldığım Samsung A72 telefonumu son bir yıl içerisinde aynı arızadan dolayı tam 4 defa Samsung yetkili servisine götürdüm. Çok teknolojik A72 telefonum şarj olmuyordu, prize taktığımda telefon ısısı çok düşük uyarısı veriyor ve asla şarj olmuyordu. Bana en yakın Samsung yetkili servis 80 km mesafede ve sadece bu arıza için 640 km yol yaptım ve sonuç kocaman bir mağduriyet. Klasik servis işlemleri, yazılım güncellendi, cihaz optimizasyonu yapıldı v. S. Günün sonunda telefon yine aynı hatayı veriyor ve asla şarj olmuyor. Samsung merkez ile defalarca görüştüm sonuç kocaman bir hiç. Hatta yetkili servisteki çalışanlar bile bana hak verdi ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmamı söylediler. Sevgili Samsung, bilmeni isterim ki sadece bir müşteri kaybetmedin, potansiyel olarak çevremdeki en az 100 kişiye bu mağduriyetimi en ince ayrıntısına kadar anlatacağımdan emin ol. Burada konu ticari değil, tamamen müşteri memnuniyeti, emin olabilirsin. Bu arada meşhur Samsung A72 telefonuma çok şık bir çerçeve yapıp hikayesini tüm merak edenlere büyük bir keyifle anlatacağım. Son olarak söylemek isterim ki; Samsung pişmanlıktır

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Seyhannn,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Yaşamış olduğunuz durumu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına, aşağıdaki linkten çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Değişim talebinde bulunun cihaz 6 aylık olmasına dikkat edin 6 ay olunca bahane üretiyorlar
Seyhannn
Beginner Level 3
Galaxy A
6 ayı geçti,değişim yaparlar mı acaba
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yok dediğim gibi yapmıyorlar
Galaxy A
3 defa hata tekrar ederse ve düzelilmezse sıfır ürün vermek zorundalar.Sıfırı yoksa üst model.
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Seyhannn,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Yaşamış olduğunuz durumu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına, aşağıdaki linkten çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

0 Likes