cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A715F

(Topic created on: 12-14-2021 10:32 PM)
176 Views
rifkican
Active Level 2
Options
Galaxy A

Root vesair islerle alakam olmadigi halde bugunku guncellemeden sonra koke erisim olmus ve samsung pass calimiyor. Servise yonlendirmeyin lutfen. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba rifkican,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Olmuş derken sen ikinci el mi aldın cihazi
0 Likes
rifkican
Active Level 2
Galaxy A
Evet ama geçen sene almıştım.
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Pass çalışmış olsada kullanmayin root güvenlik duvarinin kırılması demektir yani güvenli değildir banka uygulamalari falan çok riskli
0 Likes
rifkican
Active Level 2
Galaxy A
Peki ne olacak? Bütün işlerimi telefondan yapıyorum. Herşeyim burada kayıtlı.
0 Likes
rifkican
Active Level 2
Galaxy A
Smart switch ile fabrika çıkış haline döndürülebilir iken son güncellemeler ile bu seçenek de güme gitmiş. Araştırıyorum
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba rifkican,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes