cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 11-29-2023 11:09 PM)
140 Views
OMRYZC
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar benim wp çalışmıyor karşı tarafa mesaj gidiyor ama bana mesaj gelmiyor format attım wp sildim yükledim yinede düzelmedi seri yardıma ihtiyacım var sebebi nedir???

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba OMRYZC,

Paylaşmış olduğunuz uygulama, 3. parti bir yazılım olduğu ve Samsung tarafından üretilmediği için gelecek güncellemelerle, yazılımsal uyuşmazlıklar sonucu, çalışmayabilir veya hatalar söz konusu olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer hatalar almıyorsanız, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
levent20965
Active Level 2
Galaxy A
Mesaj tek tik olarak mı kalıyor?
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Evet
0 Likes
levent20965
Active Level 2
Galaxy A
Beta programında mısınız?
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Hayır normal whatsapp kullanıyorum google play üzerinden indirmiştim
0 Likes
efeakbogaaA34
Active Level 8
Galaxy A
Ben beta programındayım şuan sorun yok
ELBERR
Active Level 7
Galaxy A
Hocam wpyi silin geri yükleyin güncelleme gelmiş olabilir onu deneyin hileli kulaniyor iseniz orjinaline dönün uygulama kaynaklı olabilir sistemsel kaynaklı olabilir 1 veya 2 gün daha bekleyin tekrar devam eder ise samsungu arayın
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Denedim hepsini inşaat mühendisiyim whatsapp çok lazım oluyor bunu acil çözmem lazım
0 Likes
Galaxy A
Eğer iki cihazda aynı whatsapp hesabı açıksa o da yapıyor bu sorunu.Tek numarayı,tek cihazda kullanın.
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A

Anlam veremiyorum benim wp üzerinden attığım mesajlar tek tik gözüküyor ama iletiliyor karşı taraf baktığında ben çevrimiçi gözüküyorum ama mesaj gelmiyor telefona format attım wp silip indirdim normal sürüm kullanıyorum. Wp destek hattına nasıl ulaşabilirim çalıştığım için wp çok lazım oluyor acil çözmem lazım birileri yardım etsin anlayan var mı bu işten sinir krizi geçirmelik bir olay ya

0 Likes