cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 04-22-2022 05:48 AM)
241 Views
BuseA71
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba, arkadaşlar ben a71 bir yıldır kullanıyorum. İlk defa başıma geldi şarja taktığım zaman ısınıyor bu bir çözümü var mıdır?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Thunder22
Active Level 1
Galaxy A
Merhaba, hızlı şarjı kapatarak, veya farklı bir şarj aleti ile şarj etmeyi deneyebilirmisin? hala "çok fazla ısınıyorsa" servise bir göstermende fayda var

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Solution
Thunder22
Active Level 1
Galaxy A
Merhaba, hızlı şarjı kapatarak, veya farklı bir şarj aleti ile şarj etmeyi deneyebilirmisin? hala "çok fazla ısınıyorsa" servise bir göstermende fayda var
0 Likes
TYGN
Active Level 1
Galaxy A
Merhaba, aynı model cihazım var. Şarja taktıktan sonra cihazı mümkün olduğunca kullanmıyorum ve özellikle gece yatmadan önce prize takıyorum. Hızlı şarj özelliğini kapatıp kablo şarjı modunda pilin dolmasını sağlıyorum.Bence bir dene faydası olucaktır😉
0 Likes
Galaxy A
Hızlı şarjda şarj ediyorsanız biraz ısınması normal ama etmiyorsanız cihazda sorun var cihazı garantisi var ise yetkili servise veriniz bir kontrol sağlayıp hatayı düzeltsinler 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alıp cihazı fabrika ayarlarına komple sıfırlayın ardından garanti belgesi ile birlikte cihazınızın detaylı kontrol edilmesi için Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum servis işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.
444 77 11
0 Likes