cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 03-19-2022 08:31 PM)
194 Views
yusufbkr
Active Level 7
Options
Galaxy A

Yazılım güncellemesi yapan var mı var ise deneyimlerinizi söyler misiniz  telefon hızlandı mi yavaşladı mi vb.

7 Comments
Galaxy A
Arkadaş yüklemiş atmış deneyimleri linkten inceleme yapınız

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-A/ANDROİD-12-ONE-4-1-Galaxy-A71/td-p/11046453
Bassern
Active Level 4
Galaxy A
Kanka sarji kötü gitmeye basladi 7 8 saat aliyorum eskiden 10 saat aliyordum
Galaxy A
Ben günlük kulanımda o kadar alıyorum. Oyun oynamıyorken (ki çok nadir oyun oynarım) güç tasarrufu modunu aktifleştiriyorum ve ciddi bir f.a.r.k yaratıyor. Sizede tavsiyem budur. Muhtemelen aod açık çünkü ben aod açıkken sizin dediğiniz değerde bi süre alıyorum aod kapalıyken ve ekran parlaklığı otomatikteyken bile şarj süresi uzuyor bide güç tasarrufuna alınca çok daha iyi oluyor. Güç tasarrufu modu cihazı hiçbir şekilde yavaşlatmıyor gayet stabil çalışmaya devam ediyor
0 Likes
bayraktaro
Active Level 1
Galaxy A
Şarj tüketimi çok arttı.
MuhammetCan
Active Level 7
Galaxy A
Aynen
Ardae
Active Level 4
Galaxy A
Hızlandı parmak izi daha iyi oldu gibi ve pil tüketimi aynı kaldı bende ama çoğu kişide pil tüketimi çok artmış anlamadım neden
Galaxy A
Gos yazılımı çözülmediyse android 12 umrumda değil. Geliştiricilerin gos yazılımını hallettiği bi custom rom bekleyeceğim. Şu amda gos yazılımı mevcut olmayan custom rom kullanıyorum cihazımın orjinal romuyla arasındaki **bleep** bazen göz yaşartıyor özellikle oyun oynarken. Çünkü cihazımı uçurdu kullandığım custom rom. Samsung eğer one ui 4.1 de gosu düzeltmediyse benim için hiçbir önemi yok yeni sürümün
0 Likes