cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 09-22-2021 07:27 PM)
57 Views
flasget
Active Level 7
Options
Galaxy A

Arkadaşlar A71 de hızlı şarj açık olmasına rağmen çok yavaş dolduruyor gibi geliyor. Eskisi gibi hızlı şarj etmiyor. Cihaz bakım veriyi felan sildim. Denemediğin yöntem kalmadı. Moderatorlerin saçma sapan yorumları değilde sizin yorumlarınız veya çözümünüz var mi ? Kir toz onları da temizlememe rağmen olmadı tsk ler

Moderator sen yorum yapma

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonunuzu güncelledikten sonra olduysa bir diğer güncellemeyi bekleyin sorununuz çözülür.

Sorununuz çözüldüyse çözüldü olarak işaretlerseniz sevinirim.
flasget
Active Level 7
Galaxy A
Yok kardo çok önceden vardi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
O zaman cihazı alıp garantinin yolunu tutman lazım.Sorun donanımsal olabilir.
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Genelde telefonunuzu cebinize koyduğunuz zaman içine toz giriyor zamanla birikiyor buda telefonun pinleri iyi temas etmesini engelliyor hızlı şarjda yavaş doldurmaya neden olabiliyor bazen de hata verebiliyor kürdan yardımıyla hasar vermeden Şarj yuvasını temizleyebilirsiniz Kablo kırılma ihtimalide olabilir

Tanılama bölümünden şarj testi yapabilirsiniz sorun devam ederse bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin veya en yakın yetkili servise götürün

Yukarıdaki konu belki fayda etmeyebilir yinede kontrol edin tahminimce çoğu modelde bu hızlı şarj sorunu meydana geldi

Pilin Şarj döngüsü azalmış olabilir
Galaxy A
[Rehber] Telefonunuz düzgün şarj olmuyorsa bu yöntemi deneyin!

👇

https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Rehber-Telefonunuz-düzgün-şarj-olmuyorsa-bu-yöntemi-deneyi...
İnşallah yardım edebilmişimdir 😊
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak hızlı şarj özelliğini kapatın ve baştan açın
Ve sonra da cihazı yeniden başlatın eğer sorun bu işleme rağmen devam ederse cihazınızı sıfırlayın
Uygulamalar ekranına Gelin ayarlar uygulamasını bulun ve tıklayın girin genel yönetim dil ve giriş tarihi ve saat sıfırla Bu yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden de
Fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
Eğer yapmış olduğunuz tüm bu işlemler ile Sorun devam ederse cihaz düzelmez ise garanti belgesi ile birlikte cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine teslim edildi
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Dostum Güncelleme ile kasıtlı yavaşlatılıyor. Düzeltemezsin. Çözümü felan da yok. Planlı eskitme politikası. . Telefon değişme isteği yaratıcaklar içinde daha sonra gidip 2 asgari ücret verip bi telefon alcaksın :(