cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 05-29-2021 12:24 PM)
121 Views
bayrambas
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaslar %10 luk düşüş devam ediyor. Servise göndersem sorunu düzeltirler mi duzeltmiyorlar diyen arkadaşlar da var. Sabaha kadar boşta sarji yiyor telefon 

6 Comments
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
00.21 de % 84 ile bıraktım sabah 08.42 de şarj %71 di. Gece tüm uygulamalar özellikler kapalı iken %13 şarj harcadı boşta kendi kendine. Varsa çözümü bende yapayım samsungdan soğudum bu yüzden. Screenshot_20210529-084249_One UI Home.jpgScreenshot_20210529-002127_One UI Home.jpg
Teknomo
Active Level 6
Galaxy A
Bendede aynı sorun hala devam etmekte gelişme yok. Yeni gelen güvenlik güncellemesinde sonra dahada kötü oldu telefonu bırakıyorum kapalı kenara 1 saat sonra elime alıyorum %4 azalmış.
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Ben hâla güncellemedim hiç. Android 11 e bile :( f arkolmayacaksa ne gerek var dimi
Teknomo
Active Level 6
Galaxy A
Bence güncelle batarya sorunu düzelmiyor ama arayüz daha iyi.
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Oyunda kasma yapiyor güncelleyemem
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba bayrambas,

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Pil" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

Ayrıca pil tüketimini azaltmak için;

• Cihaz bakımı özelliğini kullanarak cihazı optimize edin.
• Cihazı kullanmadığınızda, Güç tuşuna basarak ekranı kapatın.
• Güç tasarrufu modunu etkinleştirin.
• Gereksiz uygulamaları kapatın.
• Kullanmadığınızda Bluetooth ve GPRS (Konum) özelliğini devre dışı bırakın.
• Kullanmadığınızda Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakın.
• Senkronize edilmesi gereken uygulamaların otomatik senkronizasyonunu devre dışı bırakın.
• Arka ışık süresini azaltın.
• Ekran parlaklığını azaltın veya otomatik ayarlayabilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes