cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 04-15-2021 02:13 PM)
252 Views
OMRYZC
Active Level 7
Options
Galaxy A

Ekranı tam kaplayan kırılmaz cam var mı 

15 Comments
BurakBese
Active Level 6
Galaxy A
Yetkili Samsung Servis'e götürürseniz kendi orijinal korumasını takabilirler.
0 Likes
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Jelatin mi takıyolar cam mı
0 Likes
BurakBese
Active Level 6
Galaxy A
İnce **bleep** bir tabaka. Kalın olanları parmak izi sensörünü engelleyebiliyor.
0 Likes
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Bende kalın var ama ekranı tam kapatmıyor
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Kalın olmayacak ince olucak şu algı oluşmasın kalın olursa daha da sağlam dır mantığı oluşmasın benim şuan kullandığım kırılmaz cam zore'nin
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef komple kaplayan yok samsung kendi kılınmaz cam tam kalamıyor hepsinde kılıf payı vardır
Galaxy A
Benim ekranim degisince ekran koruyucusuz kalmistim. 10tl ye taktirdim kalin. Kenarlari ilk basta rahatsiz ediyor video izlerken. Sonradan alistim. Iyiki almisim. Asfalta yaklasik 1metre yusketen dusurdum. Telefonun yan cercevesi ezildi ekran koruyucuda cizik dahi yok. Parmak izine de etki etmiyor. Orijinali olsaydi fabrika cikisli olani o zaman ekran kirilmis olurdu. Bence o jelatin sadece cizilmeleri onluyordur.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Şunu söyleyim öncelikle hayırlı ramazanlar lakin 10 tl aldığınız kırılmaz cam hiç bir fonksiyonu yoktur sadece çizilmesini önler darbe önlemez iyi günler..
Galaxy A
Benimkini nasil korudu o zaman. Bende 10 tl nin koruyacagina hatta parmak izi sensorunu iptal edecegine inaniyordum ama bi sorun cikmadi.