cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 04-26-2020 04:54 PM)
149 Views
MeteHan1
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba, 

A71 kullanmaua başlayalı 4 gün oluyor ve test videolarında 5saat kullanımda %50'ye inen şarj bende bitme aşamasına geliyor. Bu sorunu yaşayam var mı? Ciddi sorun yaşıyorum ve hiç hoşuma gitmedi bu durum. 4500mah ve uzun süre kullanım için aldım ama beklediğim olmadı. Çözümü var mıdır?
0 Likes
10 Comments
kızılejder
Active Level 10
Galaxy A
kusura bakmada uzun süreli kullanım için tel. alcaksan xonami alcaktın kardeş

a71 e gelirsek hard reset at derim ben işe yarıcağına eminim kullnım süren uzar int. ten yapılışına ve videolarına bak öyle yap

gećmiş olsun bu arada cidden üzüldüm o ladar para veripte boşa çıkması kötü olmuş
0 Likes
MeteHan1
Active Level 1
Galaxy A
Batarya konusu dışında diğer özelliklerden memnunum. Çözümüne bakacağız.
0 Likes
MASTERsss
Active Level 6
Galaxy A
4 saatte bitmesi anormal kardeşim sen kimseye bakma servisi ara pilinde bi hata yapılmıştır a50 kullqnıyorum 4 saatte anca yüzde 50 oluyo
az kuklanırsam 2 güne kadar da götürüyo. dediğim gibi servisle konuş
0 Likes
MeteHan1
Active Level 1
Galaxy A
Geri bildirimde bulundum bakalım inşallah dönüş yapar ve çözerler. Kullanım süresi 14 saat görünüyor maks 6 saat gidiyor.
0 Likes
kızılejder
Active Level 10
Galaxy A
ben a50 kullnıyorum bende d3 başlarda vardı bu sorun recovery mode dan hardreset attım şimdi android 10 olduğu halde 12 13 saat alıyorum mobil veri aćık olduğu halde
0 Likes
MeteHan1
Active Level 1
Galaxy A
Söylediğin şeyi yaptım (hard reset) birde bu şekilde batarya performansını takip edicem
Erkan19o7
Active Level 1
Galaxy A
hocam a71 cihazinizda donma kasma gibi bi sorun varmi birde pubg oynuyomusunuz performansi nasil ?
0 Likes
MeteHan1
Active Level 1
Galaxy A
Pubg olsun pes 2020 mobile olsun hiç bir sorun yok. Son ayarlarda oynayabilirsin. sormamışsın ama ısınma konusunda da sorun yok
0 Likes
Erkan19o7
Active Level 1
Galaxy A
A51 aldim bende isinma yok ama uyulama icinde pubg oynarken donma ve kasma sorunu var buyuk ihtimalle bende a71 gecicem