cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 08-25-2022 04:46 PM)
196 Views
ozlem34
Active Level 6
Options
Galaxy A

Son dönemde telefonumdaki hava durumu kendini yenilemiyor nedendir acaba bilen var mı??

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Büyük ihtimalle yazılımsal sorun. Hata raporu gönderin ya da uzaktan destek alınız 👍
ozlem34
Active Level 6
Galaxy A
Teşekkür ederim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Rica ederim ne demek ablam 🙂
Galaxy A
Kullanılmayan uygulamalar uyku moduna alınır eğer hava durumu da uyumuşsa yenilenmeyi unutmuştur
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm

Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum Samsung menbırs
Uygulamasına girdikten sonra destek seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden hata raporları seçeneğine tıklayın sayfa içerisinden cihazınıza uygun olacak şekilde bir hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün sorunları ayrıntılı bir şekilde yazın sorununuzun sıklığını seçip raporu gönderdikten sonra uygulama içerisinde birkaç dakika bekleyin raporunuz tamamen gönderildiği zaman bir bildirim gelecektir yetkililer cihazınızı inceledikten sonra uygulama üzerinden bir geri dönüşü sağlayıp ne yapmanız gereken hakkında bilgilendirmesini yapacaklardır

Bir diğer seçenek olarak ise cihazınızın kontrol edilmesi için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp uzaktan erişim talebi oluşturabilirsiniz 4447711
ozlem34
Active Level 6
Galaxy A
Teşekkür ederim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Önemli değil
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Hava Durumunun verilerini sıfırlamayı deneyin.
ozi45
Active Level 1
Galaxy A
Aynı sorun A51 cihazım da da var. Hata raporu gönderin desteğe bende bütün ayarlarını yeniden düzenledim uygulamayı sıfırladım ancak sonuç alamadığım için desteğe başvurdum.