cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 05-20-2022 12:16 PM)
99 Views
Pankek
Active Level 7
Options
Galaxy A

Sonunda bana bunu yaptırdılar telefonumu satıyorum. Gerçek anlamda işini yapan başka bir markaya geçeceğim. A71 kullanıcılarına bol sabır diliyorum. Bir model ancak bu kadar umursanmaz diğer modeller çatır çatır güvenlik güncellmesi ve büyük güncelleme alırken biz A71 diyince gönderimiz ortadan kayboluyor. 

18 Comments
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Olsun sorun değil alışırım
ali_edgn
Active Level 7
Galaxy A
İyi o zaman hayırlı olsun
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkürler 😊
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Öncelikle yeni satın alacağınız cihazınız şimdiden hayırlı olsun diyorum.
Güncelleme konusunda çok haklısınız Galaxy a71
Işlemcisi ve özellikleri kaliteli olmasına rağmen bu model cihaza güncellemenin geç verilmesi ayıp olmuş yani ayıp etmiş bulunmaktadırlar Bence de haksızlık oldu bu cihaza bu cihazdan daha kalitesiz alt seviye model cihazlar bile güncellemeyi almışken bu cihaz halen bekletiliyor.
Ben sizin yerinizde olsaydım güncelleme yüzünden cihazı satmazdım ama herkesin kişisel görüşü değişebilir Tekrardan hayırlı olsun diyorum.
0 Likes
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Öncelikle teşekkür ederim ve telefonu satmamda ki tek neden güncellemenin geç gelmesi değil tabi ama bunun yanı sıra kamera performansı pil performansı maalesef sıkıntı yaşıyorum ve bir sürü para verip bu cihazı aldım ve kimsenin umrunda değik A71 o kadar övdüler ama resmen üvey evlat yani
twinworld
Active Level 6
Galaxy A
Millet android 12 yi eskitti yahu biz halaaaaaa bekliyoruz.
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Size bol sabır diliyorum benim öyle bi sorunun kalmadı artık 😅
Galaxy A
Afrika bile 12 aldı biz ise hala beklemedeyiz anlaşılan o ki afrika kadar değerimiz yok.
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Pankek,

Galaxy A71 cihazımız için yeni yazılımın, an itibariyle 28.04.2022 - 30.05.2022 tarihleri arasında sunulması planlanmaktadır.

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileri ki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.
MOD