cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 05-20-2022 11:07 AM)
121 Views
Pankek
Active Level 7
Options
Galaxy A

Sonunda bana bunu yaptırdılar telefonumu satıyorum. Gerçek anlamda işini yapan başka bir markaya geçeceğim. A71 kullanıcılarına bol sabır diliyorum. Bir model ancak bu kadar umursanmaz diğer modeller çatır çatır güvenlik güncellmesi ve büyük güncelleme alırken biz A71 diyince gönderimiz ortadan kayboluyor. 

18 Comments
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy A
Merhaba

Evet çok haklısınız güncelleme hala gelmedi. Birçok ülkeye verilmişken neden Türkiye'de bu süre uzuyor diye sorarsanız A51 gönderilerine bakın. Onlar da sürekli gönderi açtılar neden güncelleme verilmiyor diye. Peki sonra ne oldu, güncellemeyi alınca bu sefer Android 12 ile ilgili birçok olumsuz gönderi açtılar. Geç gelsin ama sorunsuz olsun.
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Haklısınız ama dalga geçer gibi iş yapıyorlar Nisan dediler olmadı Mayıs ortası dediler olmadı Mayıs bitecek 10 gün sonra dediğiniz gibi en son biz alıyoruz hem ülke olarak hem model olarak A71 resmen üvey evlat ama benim zaten aklımda telefonu satmak vardı bunlarda üstüne tuz biber oldu başka bir modele geçeceğim
ali_edgn
Active Level 7
Galaxy A
M51 cihazıda aynı şekilde üstüne üstlük one ui core sürümünü kullanıyoruz böyle bir belanın içine düştük işte
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Rezillikten başka bir şey değil gerçekten artık kullanmak istemiyorum bu modeli yarın yeni telefonumu kullanmaya başlayacağım size bol sabır diliyorum çünkü artık iş saçma sapan bir boyuta geldi dolandırıldığımı hissediyorum
ali_edgn
Active Level 7
Galaxy A
Yeni telefonun nedir peki ?
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Farklı bi marka, söylersem şimdi gönderim silinebilir ama gerçekten işini iyi yapan bir marka
ali_edgn
Active Level 7
Galaxy A
Elma aldın heralde
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Evet 😄 8 Plus aldım
ali_edgn
Active Level 7
Galaxy A
En iyisini yapmışsında ekran zorluk çıkarcak gibi