cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 04-10-2022 06:38 PM)
381 Views
OMRYZC
Active Level 7
Options
Galaxy A

Yeni sürümleri beklerken vaktinde gelmeyince burda paylaşım yapıyoruz. Ama bazı insanlar rahatsız oluyor ne aceleniz var diyip duruyorlar. Kardeşim biz telefonu alırken samsung satıcı temsilcileri neler neler anlattı yeni sürümler vaktinde verilir gecikme olmaz. En ufak sorunda hemen ilgilenilir. Bir dünya vaat veriyorlar alıyorsun hiçbir şey ortada yok. Bizim sitemimiz buna madem işinizi düzgün yapmayacaktınız gider iphone alırdık resmen enayi gibi hissediyorum kendimi.

10 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sonuna kadar haklısınız benden size tam destek
desert_eagle
Active Level 1
Galaxy A
Yine kandırıldık, almayacaksın abi orta sınıf telefon. Olanlar hep aynı sanki buna para vermiyoruz ben anlamıyorum ki ikinci sınıf muamele görmemizin sebebi nedir anlamadım ki acaba samsung a para kazandırmak mi tek suçumuz?
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Abi bunları sürekli spamlayın ki güncellemeleri çabuk yollasınlar
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonlara destek te bulunuyorlar sürekli
Agit_
Active Level 7
Galaxy A
Kanka merak etme söylenmesi gerekeni ben söyledim dkdmdmScreenshot_20220410-193454_Samsung Members_35519_1649608510.jpg
OMRYZC
Active Level 7
Galaxy A
Kral adamsın hahakahah
0 Likes
Agit_
Active Level 7
Galaxy A
Eyvallah 🤏🏻😎😎
0 Likes
hamza550000
Active Level 4
Galaxy A
Samsung markalı olarak A71 son cihazım olacak bu kadar rezil güncelleme politikası marka yok 1-2 yıl daha kullanırım ondan sonra iPhone ye geçeceğim lanet olsun ya adamlar doğru düzgün güvenlik yaması bile vermiyor Apple hariç bütün android cihaz üreten markalar Türkiye'ye çifte standart uyguluyor birde Türkiye deki yetkililerinin de işini doğru düzgün yapmaması da eklenince böyle durumlara maruz kalıyoruz
twinworld
Active Level 6
Galaxy A
Aynı fikirdeyim...