cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71

(Topic created on: 04-10-2022 05:38 PM)
185 Views
FederalEren
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaslar güncelleme ile telefonda uçurum kadar değişiklik olmayacak nedir bu telaşınız geç olsun düzgün olsun elinize yeni bir telefon vermicekler zaten bir çoğu özellik bulunuyor sabirsizliginizi anlamıyorum 

14 Comments
Wallveins
Active Level 6
Galaxy A
Kardeşim millet gelmemesin de ben özelliklerini de geçtim vereceklerse versinler verdikleri tarihler de dursunlar çoğu kişi tatmin edebilir seni ilgilendirmeyen özellikler çoğu kişinin hoşuna gidiyor olabilir
Wallveins
Active Level 6
Galaxy A
Perspektif olarak bakınız karşınızdaki insanlara mümkünatı varsa
FederalEren
Active Level 5
Galaxy A
Valla dostum erken verip herhangi bir sıkıntıyla karşılaşıp 2 gün sonra sıkıntılı telefon kullanmaktansa geç verip düzgün optimize bir telefon kullanmayı tercih ederim
Wallveins
Active Level 6
Galaxy A
Şöyle ki samsung bugüne kadar verdiği her güncelleme de hep hatalı çıkıyor eminim ki bunu da söz de kontroller sonrasında verdiğini öne sürüp yayınladığın da birçok problem göreceğiz
FederalEren
Active Level 5
Galaxy A
Demek istediğim de bu su an cihazın optimize mi uçurum kadar **bleep** yok andorid 12nin sunduğu bir çok özellik zaten bize one ui ile aylar öncesinden verilmişti o yüzden düzgün bir güncelleme gelmesini tercih ederim
Agit_
Active Level 7
Galaxy A
Yanlış düşünüyorsun bence samsungun yaptığı bizi alaya almak ciddiye almamak gibi bir şey neden bize geç verilsin ki diğer ülkelere haftalar öncesinden verebiliyorsan bize de verebilir demek ki hazırlaması Cook uzun süren bir şey değil ama bize geç veriliyor
FederalEren
Active Level 5
Galaxy A
Bu satış politikası dostum eskiyen cihazları güncellemelerini vb şeyleri yavaşlatıp üst cihazlara yöneltmek malesef
Agit_
Active Level 7
Galaxy A
Tamam da kanka diğer ülkelere yapılmıyor mu bu politika herkese haftalar öncesinden gitti
FederalEren
Active Level 5
Galaxy A
O samsungun ayıbi mesela milyonlarca telefon satmasina rağmen bixby Türkçe yapmadılar