cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 yeşil ekran

(Topic created on: 10-30-2020 11:02 PM)
138 Views
Akaraali
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

A71 karanlık modda siyah ekranı yerlere yeşile dönüyor onu bir çözümü var mı Telefona format attım fabrika ayarlarına getirdim bir faydası olmadı

8 Comments
Galaxy A
tema kullanıyorsan böyle bi sorun olmuş olabilir temayı kaldırıp dene
0 Likes
Zehya
Active Level 6
Galaxy A
Bende a71 kullanıyorum ve bende de aynı sorun var. ekran parlaklığı %5 10 ve koyu gri alanda, ekranın yukarı kısmından aşağıya doğru görülüyor. Güncellemeden mi yoksa ekrandan mı kaynaklanıyor bilemiyorum. Forumda s20 kullanan bi arkadaş bende de vardı tutor dan yardım aldım düzeldi demiş. Bende müsait bi zamanda Samsung tutor uygulamasından yardım alıcam bakalım nolcak
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende A20 var ama dediğinizin aynısı bende de var. Bende de gri de belli oluyor ve sol kenarda aşağıdan yukarıya doğru.
Zehya
Active Level 6
Galaxy A
Samsung üst kademeden tut giriş seviye telefonlarına kadar birçok telde mevcut bu yeşilllenme. Telefonumu alalı 5 ay oldu, ikinci ayında bi uygulamayı açarken farkettim. Gerçekten güncellemelerden mi yoksa ilk aldığımda da varmıydı bilemiyorum maalesef. İnşallah yazılımsal birşeydir 5 aylık telefonun ekranı falan değiştirmek istemiyorum
aktaşss
Active Level 6
Galaxy A
gorsel paylaşabilir misiniz bende de var ekranın sol kısmında karanlık modda çıkıyor fabrika ayarlarına döndüm bi sonuc alamadım umarim ekran değiştirmek zorunda kalmayız yeni aldığımız telefonda böyle bir durum çok can sıkıcı
0 Likes
EndlessTDA10
Active Level 7
Galaxy A
Amoled ekranlar uzun süreli kullanımda kalıcı veya geçici kontrast bozulmaları, pixel ölmesi, ekran yanması vb. sorunlar yaşayabilir. Kısa süre içerisinde sorun düzelmezse, servise götürmenizi tavsiye ederim
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Yapılabilecek işlemleri denemişsiniz sana tavsiyem en yakın zamanda samsung yetkili servise vermeni tavsiye ederim ekranda sıkıntı olabilir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kardeşim, ben A20 kullanıyorum bende de var. Özellikle gri renkte üst ve sol kenarlar sarı-yeşil gibi.
0 Likes