cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 yüksek kalite video

(Topic created on: 11-08-2021 04:25 PM)
161 Views
ufukpolat
Active Level 5
Options
Galaxy A

Arkadaşlar merhaba, a71 marka telefon kullanıyorum. 30 fps ayarında uhd yazıyor.  Video çekimlerini bu ayarda yapıyorum.  Fakat bu çektiğim videoları Twitter'a attığımda sanki kalitesi düşüyor.  Bunun bir çözümü var mı? Ne yapmam gerekiyor?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
3. Parti bir uygulama olduğu için çözünürlük düşürüyor olabilir

View solution in context

Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef sosyal aglarin geneli hep boyle olmakta samsungla alakasi yok yani o uygulamalara geri bildirim gonderin

View solution in context

0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Başka uygulamalarda benzer kalite düşmesi sorunu yaşamıyorsanız, uygulama kaynaklı bir sorun olabilir. Uygulama verilerini silmeyi deneyebilirsin. Sorun düzelmezse uygulama geliştiricilerine geri bildirim göndermeni öneririm.

View solution in context

0 Likes
4 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Bu soruyu Samsung menbırs
Yetkililerine sormanızı öneriyorum uygulamalar ekranına Gelin
Samsung menbırs uygulamasını bulun tıklayıp girin altta yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekleri içerisinde soru sor yazan yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden cihazınız ile ilgili sormak istediğiniz soru seçeneğini bulun ve tıklayın uygun soru seçeneğini Bulamazsanız diğer soru seçeneğine tıklayın
Uygun soru seçeneğini bulup tıkladıktan sonra çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazın önemli ayrıntıları ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin soruyu gönderdiğiniz zaman yetkililer sizlere mümkün olan en kısa zaman içerisinde
Samsung menbırs uygulaması üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
0 Likes
Solution
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
3. Parti bir uygulama olduğu için çözünürlük düşürüyor olabilir
Solution
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Malesef sosyal aglarin geneli hep boyle olmakta samsungla alakasi yok yani o uygulamalara geri bildirim gonderin
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Başka uygulamalarda benzer kalite düşmesi sorunu yaşamıyorsanız, uygulama kaynaklı bir sorun olabilir. Uygulama verilerini silmeyi deneyebilirsin. Sorun düzelmezse uygulama geliştiricilerine geri bildirim göndermeni öneririm.
0 Likes