cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 vs Xiaomi mi note 10 lite

(Topic created on: 12-26-2020 01:18 PM)
268 Views
Buraköztürk
Active Level 6
Options
Galaxy A

Sizce hangisini almalıyım çok kararsız kaldım. HDR 10 desteği varmış xiaomide cok fark eder mi ekranda onun olması. 

23 Comments
Diyor
Active Level 8
Galaxy A
fiyat performans olarak bence note 10 ama bildiğim kadarıyla xiaomi nin güncellemeleri hatalı falan oluyor o yüzden güvenlir olarak a71 alırdım
Buraköztürk
Active Level 6
Galaxy A
peki a71 mi m51 mi sence
Diyor
Active Level 8
Galaxy A
a 71
MuKonqi
Active Level 7
Galaxy A
Bence A71 ama m51 ile arasındaki **bleep** m51 daha büyük batarya var ama m51 cihazında kısıtlama da var siz bilirsiniz.
Buraköztürk
Active Level 6
Galaxy A
evet o kisitlama yuzunden a71 e kayıyorum. Keske kisitlama olmasa da kamerasi da daha iyi oldugu icin m51 alsam
MuKonqi
Active Level 7
Galaxy A
Evet keşke gerçek böyle olsa.
Buraköztürk
Active Level 6
Galaxy A

Arkadaşlar a71 alınır mı ? Android 13 alacak mı? Ve 4 5 yıl kullanabilir miyim sorunsuz ?

Yunus6611
Active Level 6
Galaxy A
sorunsuz 4-5 yıl🤣🤣. Kardeşim ben cihazı aldığım gün sorunlu geldi elime. 10 günlükken cihazı garantiye yolladım. durduk yerde kullanımda olmayan telefon en az %10 şarj tüketiyo diye. birşey yokmuş cihazda diye geri gönderdiler. cihazda büyük bir batarya sorunu var. ve birde fotoğraf konusunda ben çok takıntılı bir insanım. 64 mp iyidir diye aldım. ama şimdi sonuç hüsran. bu konularda takıntılıysan alma. android 13 alacaktır
Buraköztürk
Active Level 6
Galaxy A
xiaomi mi note 10 lite nasil ?