iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

A71 vs Note 10 Lite

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-17-2021 07:47 PM)
Pankek
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A

A71 modelinden Note 10 Lite modeline geçmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Note 10 Lite kullanıcıları memnun mu acaba?

26 Yorum
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Tabikide note 10 lite her şeyde daha iyi ,özellikle kamerada fârkı çok rahat görürüsün ikisi arasında
Pankek
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
A71'de Snapdragon 730 var ama Note 10 Lite modelinde Exynos 9810 var bu aklıma takıldı. Exynos işlemci çok ısınıyor dediler
ForestSparrow67
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Fakat A71de batarya sorunları var.
0 Övgü Puanı
mehmet99
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Bu bilgi yanlış Hiçte bir problem yok A71 kulanicisı olarak diyorum
0 Övgü Puanı
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Öyle olabilir ama exynos 9810 daha hızlı bir işlemcidir note 9 cihazımda kullanılan işlemci ,730 yerine 750G olsaydı A71 denebilir di ama ben olsam Note 10 lite alırdım ana kamera konusunda iyi sonuç alırsınız eğer kamerayı seviyorsanız
Pankek
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
Kameraya çok önem veren biriyim hatta A71 beni maalesef hayal kırıklığına uğrattı kamera konusunda Note 10 Lite gerçekten iyi mi kamera konusunda
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Ben normalde note 10 almayı planlıyordum kamerası iyi diye ama n11 kampanyasında tam tersini yaptılar s10 plus ı indirim yaptılar bende s10 plus aldım hiç düşünmeden

Eğer kamerda bir bozulma yok ise şuan kamerda note 10 lite gayet iyi
0 Övgü Puanı
Pankek
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
Cevabınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek, birde note 10 lite kullanıcılarını dinlersiniz ,istersen samsung mağazalarında kontrol edebilirsiniz cihazı