cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 ve Gelemeyen O Güncellemesi

(Topic created on: 05-06-2022 10:27 PM)
725 Views
TechnoBit
Active Level 8
Options
Galaxy A

Android 12 güncellemesi 10 mart - 10 Nisan denildi yayimlanmadı bayramdan önce gelebilir denildi yine gelmedi daha sonra bayramdan sonra gelecektir denildi yine gelmedi şimdi ise takvimde Nisan - Mayıs olarak düzenlenmiş anlıyorum güncelleme koreden yayımlanıyor ancak hiç bir yetkilinin Türkiye temsilcilerinin bu konu hakkında bir bilgisi yada müşterisini düşünüp bilgi alma zahmeti yokmudur A ve M serisi cihazlar bu kadar mı önemsiz sizin nezdinizde yazılımsal sorunlar var ise bizim ile paylaşın ki bizde bize değer verdiğinizi bilip tamam diyerek bekleyelim bu suskunluk müşteri sadakatini zedeler 

Lütfen hazır kalıplar kullanarak cevap vermeyiniz ayrica kendi fikrimi ve düşüncemi paylaştım bir kin yada benzeri durum söz konusu değildir.(!)
10 Comments
Onthatday
Active Level 5
Galaxy A
Her gün 5 defa kontrol ediyorum her seferinde lanet ediyorum bayramdan sonra gelir dediler bugünde Avrupa'da yayınlanmış dediler forumda umarım haftasonu gelir ama haftasonu güncelleme gelmiyor diyenler vardı en kötü pazartesi artık gelmezse kelimeler kifayetsiz kalır
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınız ile ilgili güncel yazılım bilgilerini öğrenmek için ve yazılım güncellemeleri takvimini incelemek için Samsung'un resmi internet sitesini takipte kalın birazcık sabırlı olun güncelleme gelecektir
http://www.guncelmiyiz.com/
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Okuduğunuzu anlama çabası gösterene kadar benim açtığım konuya bir daha yorumda bulunmamanizi dilerim eğer halen yorum yazma düşüncesinde iseniz samsung müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz
444 77 11
Galaxy A
Samsung kullanıcıları güncelleme geç geliyor diyorlar samsung Apple gibi yapsana daha iyi olur kullanıcı toplarsın
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Gereksiz yorumları kendinize saklayın
TechnoBit
Active Level 8
Galaxy A
Sen bir para ödüyorsun bir hizmet karşılığında sözünü tutmuyor onlarca yazılım mühendisi boşa mı samsung bünyesinde bulunuyor tutulmayan sözleri bu kadar çabuk sindiremeyin bu onların görevi lütuf gibi görmeyin
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Lütfen 444 77 11 arayınız yazılım hakkında teknisyen bilgi veriyor ne zaman geleceğini ben çok kez aradım söylüyorlar eğer Bi hata varsada söylerler size
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
http://www.guncelmiyiz.com/ burdan öğrenebilirsiniz
ali_edgn
Active Level 7
Galaxy A
M51 ve A71 iki kardeş ne çekti yav