cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 telefonun 4 saatte şarj olması

(Topic created on: 07-08-2022 04:37 PM)
152 Views
Baharns
Active Level 3
Options
Galaxy A

Yaklaşık birkaç gün önce bu sorunla karşılaştım ve ondan sonra 2. Defa yine aynı sorunu yaşıyorum. Şarj aleti, adaptör değişikliği yapmadım ve kullandığım ürünler de orijinal. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bu sorunu daha önce yaşayan oldu mu? 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle şarj girişi tıkanmış olabilir yumuşak uçlu bir fırçayla temizleyin Düzelmezse farklı şarj aleti ve adaptörle deneyin Onda sorun devam ederse şarj aletinde veya kabloda sorun olabilir Değilse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Düzelmezse burdan yardım al bölümünde tanılamadan batarya ve şarj testlerini yapın Sorun hala devam ediyorsa sokette yada bataryada sorun olabilir Bir Samsung yetkili servisine başvurun Gerekli testlerden sonra ilgili işlem yapılır

Yazılımsal bir sorun da olabilir güncellemeyle alakalı Burdan 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp durumun yazılım üzerinden uzaktan erişimle kontrol edilmesini sağlayabilir, Samsung Membersa hata raporu da gönderebilirsiniz

View solution in context

Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba bahar,

Mehmet kardeşimin dediklerine yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa durumun incelenebilmesi için en yakın yetkili servise vermeni öneririm

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

View solution in context

2 Comments
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle şarj girişi tıkanmış olabilir yumuşak uçlu bir fırçayla temizleyin Düzelmezse farklı şarj aleti ve adaptörle deneyin Onda sorun devam ederse şarj aletinde veya kabloda sorun olabilir Değilse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Düzelmezse burdan yardım al bölümünde tanılamadan batarya ve şarj testlerini yapın Sorun hala devam ediyorsa sokette yada bataryada sorun olabilir Bir Samsung yetkili servisine başvurun Gerekli testlerden sonra ilgili işlem yapılır

Yazılımsal bir sorun da olabilir güncellemeyle alakalı Burdan 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayıp durumun yazılım üzerinden uzaktan erişimle kontrol edilmesini sağlayabilir, Samsung Membersa hata raporu da gönderebilirsiniz
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba bahar,

Mehmet kardeşimin dediklerine yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa durumun incelenebilmesi için en yakın yetkili servise vermeni öneririm

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/