cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 pil kalibrasyonu nasıl yapılır.

(Topic created on: 10-03-2022 11:23 PM)
127 Views
ozanelikk
Active Level 1
Options
Galaxy A

☆#0228# ile pil kalibrasyonu yaptım bir çok kez ve pilim yeni takıldı ama kalibrasyon bozuldu sanırım odin ile son sürümü yükledim tekrardan ( sıfır kurulum yapmak istedim) ama kalibrasyon hala etkin gibi pil kalibrasyonu nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek varmı?

8 Comments
nklr
Active Level 6
Galaxy A
Bu kod nedir?
ozanelikk
Active Level 1
Galaxy A
Kalibrasyon yapmaya işe yarıyor.
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Bilmediğin şeyi yapma
ozanelikk
Active Level 1
Galaxy A
Pil kalibrasyonu olayını biliyorum zaten. Yeni bir batarya taktırdığım için bu işlemi sıfırlamak istiyordum. Olay tamamiyle bu.
nklr
Active Level 6
Galaxy A
Baktım biraz internetten %100 doldur bu kodu uygula sonra %5e düşür ve tekrar %100 doldur ve kodu bir kere daha uygula %5 e düşür ve %100 şarj et. Böyleymiş
nklr
Active Level 6
Galaxy A
Yaptıktan sonra değişim var mı paylaşır mısın?
ozanelikk
Active Level 1
Galaxy A
Deniyorum.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ozanelikk,

Samsung cihazlarınıza, üçüncü şahıslar tarafından paylaşılan, Samsung tarafından resmi olarak onaylanmamış herhangi bir kod numarasını yazmamanızı öneririz. Bu gibi işlemler, cihazınıza zarar verebileceği gibi, işlem yapılan cihazı garanti kapsamı dışına da çıkarabilir.

Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Pil Durumu" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, inceleme yapabilmemiz için Samsung Members uygulaması üzerinden hata ile ilgili raporunu ve sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Ekibimiz, cihazınızın durumunu kontrol ederek, uygulama üzerinden size geri dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu gönderebilmek için, aşağıda bulunan linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD