cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 müziğin ortasında ses kısılması

(Topic created on: 12-15-2020 07:02 PM)
3246 Views
Muhammed4
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Son bir kaç gündür bu hata ile karşılaşıyorum. Bi anda ses düşmesi oluyor, uygulamayı vb. Açıp kapatınca düzeliyor. Bi çözümü varmıdır? 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Muhammed4,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızda kullandığınız kılıf, tuşlara değiyorsa, dokunmatiği etkileyen durum varsa böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Kontrolleriniz sonucunda sorun devam ediyorsa cihazınızı yedek alarak fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Sorunun tekrarlanırsa incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
6 Comments
BabaKedi
Active Level 6
Galaxy A
Merhaba Samsung mebres hata raporu yollayın
Yardımcı olacaklardır.
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

İlk defa böyle bir sorun gördüm sana tavsiyem samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim kardeşim

Yada kardeşim bir uygulama kaynaklı bir sorun olabilir
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung music > Sağ 3 nokta >Ayarlar > Akilli ses düzeyi seceneği açık ise kapatiniz.
Bu seçenek kapalı ve bu sorun devam ediyor ise Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına dön yapınız.
0 Likes
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy A
Bildirim geldiği sıralarda müzik sesi kısılıyor. Belki de bu yüzden sorun yaşıyorsundur. Rahatsız Etmeyin modunu açabilirsin. Eğer bildirim geldiği sıralarda ses kısılıyorsa.
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazı ayarlarını sıfırlamayı dene. Ayarlar - Genel yönetim - Sıfırla - Fabrika ayarlarına dön. Bunu yaptığında sorun düzelmedi ise uzaktan erişim talebinde bulunmanı öneririm. Cihazı bağlanıp kontrol edicekler.
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Muhammed4,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Cihazınızda kullandığınız kılıf, tuşlara değiyorsa, dokunmatiği etkileyen durum varsa böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Kontrolleriniz sonucunda sorun devam ediyorsa cihazınızı yedek alarak fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Sorunun tekrarlanırsa incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes