cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 ekran problemi

(Topic created on: 10-22-2020 08:26 PM)
691 Views
Memo2021
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba 

2 aylık A71 cihazımda bir kaç hafta önce ortaya çıkan bir problemden rahatsızım, şöyleki cihazda hiç bir sıkıntı yok şu ana kadar kilitlenme donma hiç bir hata yok gayet mutlu mesutum😇 son güncelleme yüklü ancak bir kaç hafta önce başladı  normal kullanım sırasında bir anda ekran aydınlatması  komple gidip gelmeye(yanıp sönmeye) başlıyor seri bir şekilde sanki titreme gibi sanki kısa devre yaparda bağlantı gidip gelir gibi cihazın kullanımını o anda etkilemiyor menüler programlar arası geziniyorum 3-4 kere oldu ya restart yapıyorum düzeliyor bir kerede tüm uygulamaları kapadım düzeldi servise vermeyi düşünüyorum yeni cihazda can sıkıcı haliyle, başına bu tip bir problem gelen oldu mu acaba  yazılım veya donanımsal mı sorun bilemiyorum, çözüm önerisi arıyorum

teşekkürler 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy A
Böyle bir hata yaşadığınızdan hemen sonra Samsung Members uygulamasına girdiğinizde genelde "Bir (yazılımsal vb.) hata yaşandı, eğer isterseniz bize hata raporu gönderebilir ve bizde bu sorunu inceleyebiliriz" vs. gibi bir yazı çıkması lazım. Telefon yaşadığı hataları böyle bir şekilde tespit ediyor. Ancak böyle bir şeylede karşılaşmadıysanız ilk yapmanız gereken şey hata raporu göndermek, eğer hata raporundan birşey çıkmadıysa ve hala aynı sorun devam ediyorsa Samsung Yetkili Servisine vermeniz gerekir bir hata var olduğunu anlarlarsa ilgileneceklerdir.

View solution in context

2 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Selam dostum

forumda şu ana kadar a71 kullanıp da böyle bir sorun yaşayan birisini görmedim senin cihazın da bir sorun olmuş olabilirim servise vermeni tavsiye ederim
0 Likes
Solution
AlperA10s
Active Level 9
Galaxy A
Böyle bir hata yaşadığınızdan hemen sonra Samsung Members uygulamasına girdiğinizde genelde "Bir (yazılımsal vb.) hata yaşandı, eğer isterseniz bize hata raporu gönderebilir ve bizde bu sorunu inceleyebiliriz" vs. gibi bir yazı çıkması lazım. Telefon yaşadığı hataları böyle bir şekilde tespit ediyor. Ancak böyle bir şeylede karşılaşmadıysanız ilk yapmanız gereken şey hata raporu göndermek, eğer hata raporundan birşey çıkmadıysa ve hala aynı sorun devam ediyorsa Samsung Yetkili Servisine vermeniz gerekir bir hata var olduğunu anlarlarsa ilgileneceklerdir.