cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 cihaza kamera ‐ video ya neden 60 fps gelmiyor yeni gelen güncellemede yok

(Topic created on: 04-27-2021 12:11 AM)
254 Views
batuhan0901
Active Level 1
Options
Galaxy A

A71 cihaz var 4 k video çekimini bulamıyorum ve 60 fps neden gelmedi yeni gelen güncellemede bekledim açıkçası pek bir değişiklik olmamış kamera ve video da 4 k vidyo çekimini bulamıyorum 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba batuhan0901,

Ürün özellikleri modele bağlı olarak yazılımsal ve donanımsal farklılıklar göstermektedir. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
6 Comments
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba batuha 0901,

Samsung Güncelleme Politikası gereği istediğiniz özelliği her cihaza vermiyor maalesef gönül isterki her cihaz alsın fakat her cihaz bu özellikleri alırsa üst model orta model arasında bir farklilik olmaz.

Teşekkürler.
SamsungLens
Active Level 7
Galaxy A
A70 de var. A71 de yok bu mu adalet?
batuhan0901
Active Level 1
Galaxy A
Yani çok saçma 4500 tl para verdim ben 5 ay önce bu cihaza ve 60 fps alamıyorum kamera yönünden ve pil konusunda hiç memnun değilim açıkçası çok pişman oldum xiomia redmi note 7 den geçtim eski cihazım daha iyidir yani yani bu segment cihaz 60 fps veremiyorsa yazık
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba' batuhan0901'
A71 4K 30fps kayıt sunmakta dır android 11 one 3.1 UI video seçeneği üste

Screenshot_20210427-011117_Camera_2192.jpg

batuhan0901
Active Level 1
Galaxy A
Fhd 30 fps mi 4 k çekim oluyor
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba batuhan0901,

Ürün özellikleri modele bağlı olarak yazılımsal ve donanımsal farklılıklar göstermektedir. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

0 Likes