cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 bildirim sorunu

(Topic created on: 04-28-2021 02:40 AM)
986 Views
melomen
Active Level 5
Options
Galaxy A

A71 android 11 guncellemesinden sonra bildirimlerde buyuk bir problem var ozellikle whatsapp surekli baglanti kontrol ediliyor diyor ve telefon kilitliyken ilk gelen mesajin bildirimi cok gec dusuyor ama ne hikmetse ekrani actigimda guc tusuna basip sak bildirim geliyor asiri sinir oldum bazi modelleri okudum bazi kisilerde var a71 kullananlardda var eger bunu yasayan varsa yazsin lutfen yasayipta bunu cozen varsa onuda yazsin ben baglanti kontrol ediyor yazasini diger bildirimleri kapatarak cozdum ama buyuk bir bildirim gec gelme sorunu var net guncellemeyle alakali bir sorun

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba melomen,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
18 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Lütfen daha iyi yardımcı olabilmemiz için fotoğraf atmanız gerekiyor
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Güç tuşuna bastığımda şak diye geliyor ise / uyku modunda ise yada derin uyku modunda ise çıkarın wp
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Ayrica demek istedigim telefon kapaliyken tus kilitliyken wpden baska telden mesaj atiyorum mesaj gelmiyo 1 mesaj attifimda 2 den fazla mesaj atarsam geliyo ama tus kilidini acinca aninda mesaj geliyor
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Herkes bunlari soyluyor herseyi denedim lutfen bunlari onermeyin iyku modunda degil bu guncellemeden sonra oldu ondan kaynakli bisey guncellemeden sonra bildirimler surekli bi uzun ve gec geliyor hava durumu bile yenilendiginde hemen gitmiyor bildirimi
0 Likes
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Ayarlar 》 uygulamalar 》sağ üste 3 Nokta tıklayın 》 uygulama tercihini sıfırlayın 《 ve yine deneyin wp sorun düzeldi mi
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Yokmu bu sıkintiyi yasayan
0 Likes
DogukanYavuz
Active Level 1
Galaxy A
A51 kullanıyorum bahsettiğiniz sorunlar bende de var. Whatsap sürekli bağlantı kontrol ediliyor diyor ve tuş kilitliyken gelen bildirimlerin sesi çıkmıyor. Üstelik cihazım 1 1 buçuk güne bir kendisini kapatıp açıyor.
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Guncellemeden sonra oldu ozellikle yine bir sıkinti tam a71 e yaramis guncelleme harbi hizlanmis dedim simdiki sorun acayip sıkinti bi sorun her seferinde illaki bir sorun cikiyor
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Simdi yine yazarlar telefonu sifirla uyku modunu kapa onu yap bunu yap bu oyle bi sorun degil guncellemeyle gelen bir sorun yaptigim andan beri bildirimlerde bir sıkinti var
0 Likes