cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 bildirim gecikmesi

(Topic created on: 07-09-2021 03:46 AM)
128 Views
melomen
Active Level 5
Options
Galaxy A

Evet basliktada gordugunuz gibi android 11 guncellemesinden sonra baslayan ve hala devam eden duzelmeyen bildirimlerim gec geliyor en onemlisi whatsapp olmak uzere telefonum tus kilidi kitliyken bana atilan bir mesaj belli bir muddet sonra geliyor diger uygulamalardada oyle ama telefon kilidini actigim an bildirimler geliyor art arda bu sorunu yasayipta bu sorunu cozen varsa lutfen yazsin gerisi lutfen yazmasin yok sifirla yok servise ver bu sorunlar cozum degil ayriyeteten arka plan sinirlamasina bak yok pilin ayarlarini oyna fln bunlar cozum vermiyor olabilcek herseyi denedim bu sorunu yasayipta cozen varsa lutfen yardim etsin.

19 Comments
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Dediginiz gibi girip whatsapp optimizede acikti kapattim ama yine degisen bisey yok ekrani actigimda anca bildirimlerim geliyor ya da belli bir sure sonra wp icin
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
Sadece bu olay WhatsApp da mı oluyor
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Yok bütün uygulamalar şoyle diyim steam guard kodunda bile gelmiyor telefonun tus kilidini acinca geliyor
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
Anladim dostum tek çözümü söylüyorum, uygulama ayarları sifirlaman, aynı sorun bende de vardı çözüldü. Cihazı değil uygulamalari sifirlaman
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Onu defalarca yaptim oda cözüm saglamiyo tek bir cozum var onuda yapamiyorum bir kod degeri 1 mis onu 0 a cekmek gerekiyomus oyle biseyler ama onuda tam anlayamadigim icin yapamiyorum uzman bilen birileri lazim
0 Likes
flasget
Active Level 7
Galaxy A
Cozumun burdaScreenshot_20210709-033955_Settings.jpg
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Samsung ekipi telefonuma baglanip bunlarin hepsini yaptirdi zaten onlar baglanmadanda herseyi yaptim yani bunlari biliyorum denedim ama olmuyor
flasget
Active Level 7
Galaxy A
Kardeş son çare ayarlar-bildirim ayarlarına göz atmanı tavsiye ediyorum onun dışında diyeceklerim bunlar
0 Likes
melomen
Active Level 5
Galaxy A
Emin ol onlarda denemedigim bisey kalmadi az oncrki arkadasin dedigi yontemide ben onceden denemisim adaptif pili ben denemedim zannediyom daha tecrubeli uzman birisi lazim bu telefona tus kiliyliyken buyuk ihtimal ya interneti kesiyo ya da bildirimi yani bi sekmesine gitmiyo bu baglanti ama tam seyini cozemedim android 11 guncelemesinden once hic bisey yoktu
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba melomen,

Uzaktan erişim ve sıfırlama yöntemleri sorununuza çözüm olmadıysa incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​