cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 batarya sorunu

(Topic created on: 04-28-2021 01:27 PM)
291 Views
Teknomo
Active Level 6
Options
Galaxy A

Herkese hayırlı ramazanlar. Bildiğiniz üzere A71 cihazları geceden sabaha fazla şarj tüketmekte ve telefonu belli bir süre kenara bırakıp tekrardan elimize aldığımızda sürekli bir kendiliğinden bataryasının eksildiğini görüyoruz. Bu sorun android 11 güncellemesinden sonra düzeltilmedi fakat güncellemeden sonra güç moduna aldığımızda ciddi manada iyileştirme oluyordu. Uygulamaların tekrardan optimize olup daha sağlıklı çalışması için güncellemeden sonra fabrika ayarlarını sıfırladım düzeltilen tüm iyileşmeler tekrardan eski haline döndü telefon dahada kötü hal aldı. Güç modunda bile şarj çok hızlı bitmeye başladı düzeltilen uçak moduna basınca kasması hatası tekrardan oluştu. Ezberden arka verileri kısıtlayın diye cevap yazacaklara belirtmek isterim tüm uygulamaları zaten derin uyku modunda, her şey kapalı kullansamda yine eksiliyor. Güncelleme ve sıfırlama etki olmadı, hata raporunda sistem kaydını gönderdiğimde her şey kapalı arkada geceden sabaha %10 eksilmesi normal cevabı verdi moderatörler. Bu sorun için çözüm önerisi olan varsa yanıtlarınızı bekliyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Google konum kapat şu şekilde kapat / Acil durum konum hizmetleri / ve diğerleri dahil olmak üzere kapatırsan daha az şarj yer

View solution in context

0 Likes
5 Comments
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba'
'Teknomo'
Derin uyku modun'a sadece samsung sağlık uygulaması ve google uygulamalar alın şarj çok yiyen uygulamalar derin uyku modun'a alın diğerlerini ise uyku modun'a alın pil öncelikle nasıl bir kullanım biçimine sahipsiniz...
0 Likes
Teknomo
Active Level 6
Galaxy A
Üsttede belirttim okuduysanız kullandığım günlük uygulamar harici derin uyku modunda zaten. Pil geçmişine bakıldığında da arkada hiç bir uygulama kullanılmadığı halde şarj götürüyor.
0 Likes
Solution
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Google konum kapat şu şekilde kapat / Acil durum konum hizmetleri / ve diğerleri dahil olmak üzere kapatırsan daha az şarj yer
0 Likes
Teknomo
Active Level 6
Galaxy A
Tamam kapattım teşekkür ederim.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim işine yaşadıysa 👍
0 Likes