cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 arama sorunu hk /

(Topic created on: 10-15-2021 05:51 PM)
174 Views
kaantaha
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

merhaba

A71 kullanıcısıyım.  gün içerisinde bir veya bir kaç kez  arama yapmak istediğimde telefonum arama yapmıyor

uzun sure bekliyor karşı taraftan herhangi bir ses gelmiyor.   şebeke sinyali ise normal. 

bazen ise karşıdan gelen aramaları alamıyorum. 

telefonumu uçak moduna alıp çıkardıgımda   yahut yeniden başlattığımda da bu sorun çözülüyor.

tekrar normale dönüyor ve arama yapabiliyor /arama alabiliyorum.

fabrıka ayarlarına bi kaç kez tekrar döndürdüm. lakin bu sorun maalesef çözülmedi.

yardımlarınızı   rica ediyorum.

teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kaantaha,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Merhaba, öncelikli olarak sorun hakkında hata raporu göndermenizi öneririm. Telefon uygulamasının verilerini silmek işinize yarayabilir. Daha önce böyle bir sorun yaşayan A71 kullanıcısı görmedim.
0 Likes
Yasnb
Active Level 5
Galaxy A
Ayni sorun bende de var
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba kaantaha,

Cihazınıza, farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD

0 Likes