cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A71 android11 indirme yavaş

(Topic created on: 04-22-2021 11:21 PM)
182 Views
Aygüsu
Active Level 4
Options
Galaxy A

Annem de benimle aynı telefonu kullanıyor fakat nedense güncellemeyi indirmesi çok uzun sürüyor.  Benim telefon çok dolu ama yarım saatte indirdi. Annemin telefonu az dolu fakat 2 saat oldu hala %50 doldu.

7 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Bu sorun aslında iki cihaz aynı şeyi indirme sağladığınız İnterneti dolandı bşr cihaza dhaa çok yoğunlaşabilyor belki böyle bir sorun oluşmuş olabilr

Eğer farkı sorun olduğunu düşünüyorsan durumun incelenebilmesi için samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın https://bit.ly/33WO9d8
Aygüsu
Active Level 4
Galaxy A
Yok ben ilk çıktığında indirdim. Annem şimdi indiriyor
ŞEKERCİZADE
Expert Level 1
Galaxy A
Cihazı yeniden başlatmayı deneyin bazen oluyor öyle
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Hımm o zamann kardeşim Hata raporu göndermeni tavsiye ederim
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Senin telefon hızlı indire bilir annenin telefon yavaş indirebilir neden mi WiFi bağlı her 2 cihaz da ama her iki cihaza da aynı mbps göndermiyor sana 10 ise annene 5 ondan kaynaklı
0 Likes
Aygüsu
Active Level 4
Galaxy A
Aynı marka 2 telefona, aynı wifi üzerinden, farklı günlerde nasıl mümkün aklım ermiyor.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
WiFi bağlanırken Modem her cihazada örnek İnternetiniz 12 mbps sadece aktif 2 cihaz var oda senin ve annenin telefonu her ikisininde veri indirme yapıyorsun güncelleme yani 12÷2 = 6 mbps demi bu böyle olmuyor burası Modeme bağlı bir durum önce hangi cihaz veri çok çektiyse Modem de bant ooo noktaya ağırlık veriyor 2 cihaz 6 mbps yerine 4 mbps alır boyut alakalı bir durum buradaki durum telefonda değil Modem ve internet le alakalı bir durum dur
0 Likes