iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A71 Yeni Gelen Günclleme Sonrası Problem

(Konunun oluşturulma tarihi: 01-03-2022 07:04 PM)
Hakan5
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A

Tuş kilidini actıktan sonra ekranda hiç bir uygulama gözükmüyor. Bir kaç kez deneme sonrası çalışıyor. Menüde geri tuşu basıyor ama geri dönüş yok  1 ocak güncelleme sonrası oldu sorunu yaşayan başka biri varmı dokunma hassasiyeti berbat oldu.

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Hakan5,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
3 Yorum
HeManTheHellios
Expert Level 2
Seçenekler
Galaxy A
Sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum 😊😉
Hakan5
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A
**bleep** 😀 bakalım uzaktan yardım aldım problem devam ederse hard format hard reset oda düzelmedi servis yolu görünüyor.
Çözüm
Gökırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Hakan5,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​

0 Övgü Puanı