cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A71 Telefon Şarj Aletimde sorun var garantiye gönderebilir miyim?

(Topic created on: 11-29-2021 01:52 PM)
154 Views
Samsung_nkDqtag
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Merhabalar.

dün telefonumu şarja koyduğumda şarj olmadı. sonra yeni kılıf aldığım için ondan sandım, kılıfı çıkarıp taktım. bir iki denemeden sonra şarj oldu. Fakat bu sabah şarja taktığımda hiçbir şekilde şarj olmuyor. başka bir kablo ve adaptörle şarja taktım şarj oluyor. Ya adaptörüm ya da kablom bozulmuş durumda. Garantiye göndersem tamir edilir ya da yenisi gönderilir mi? kullanımdan kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü kırılır korkusuyla çantamda bile taşımıyorum sadece evde kullanıyordum. Bu arada başka kablo ve adaptör kullanırken telefonumun şarj süresi 8 saat civarı gözüküyor. orjinal ya da kaliteli daha ucuz yollu kablo nereden alabilirim?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızı Z kutu içeriğinden çıkan aksesuarları ile birlikte garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezini ziyaret edin orada cihazınız ile ilgili her türlü Her şey orijinal olarak vardır cihazınızın şarj cihazı ya değiştirilir ya da Yeni bir şarj cihazı oradan satın alabilirsiniz
Detaylı bilgi almak için Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerini arayın
444 77 11

View solution in context

3 Comments
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızı Z kutu içeriğinden çıkan aksesuarları ile birlikte garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezini ziyaret edin orada cihazınız ile ilgili her türlü Her şey orijinal olarak vardır cihazınızın şarj cihazı ya değiştirilir ya da Yeni bir şarj cihazı oradan satın alabilirsiniz
Detaylı bilgi almak için Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerini arayın
444 77 11
S21veBuds2
Active Level 7
Galaxy A
Kutu içindeki tüm aksesuarlar garanti kapsamındadır
Galaxy A
Bendede ayni sorun vardi kendi orjinal şarjiyla sarj almiyor ama baska bir yan sanayi şarj cihazi ile şarj aliyordu hızlı şarjdan vazgececeksen servise yollamana gerek yok derim.