iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

A71 Telefon Şarj Aletimde sorun var garantiye gönderebilir miyim?

(Konunun oluşturulma tarihi: 11-29-2021 01:52 PM)
Samsung_nkDqtag
Beginner Level 3
Seçenekler
Galaxy A

Merhabalar.

dün telefonumu şarja koyduğumda şarj olmadı. sonra yeni kılıf aldığım için ondan sandım, kılıfı çıkarıp taktım. bir iki denemeden sonra şarj oldu. Fakat bu sabah şarja taktığımda hiçbir şekilde şarj olmuyor. başka bir kablo ve adaptörle şarja taktım şarj oluyor. Ya adaptörüm ya da kablom bozulmuş durumda. Garantiye göndersem tamir edilir ya da yenisi gönderilir mi? kullanımdan kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü kırılır korkusuyla çantamda bile taşımıyorum sadece evde kullanıyordum. Bu arada başka kablo ve adaptör kullanırken telefonumun şarj süresi 8 saat civarı gözüküyor. orjinal ya da kaliteli daha ucuz yollu kablo nereden alabilirim?

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
ahmet_turğut
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızı Z kutu içeriğinden çıkan aksesuarları ile birlikte garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezini ziyaret edin orada cihazınız ile ilgili her türlü Her şey orijinal olarak vardır cihazınızın şarj cihazı ya değiştirilir ya da Yeni bir şarj cihazı oradan satın alabilirsiniz
Detaylı bilgi almak için Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerini arayın
444 77 11

Çözümü orijinal iletide görüntüle

3 Yorum
Çözüm
ahmet_turğut
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızı Z kutu içeriğinden çıkan aksesuarları ile birlikte garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezini ziyaret edin orada cihazınız ile ilgili her türlü Her şey orijinal olarak vardır cihazınızın şarj cihazı ya değiştirilir ya da Yeni bir şarj cihazı oradan satın alabilirsiniz
Detaylı bilgi almak için Samsung müşteri hizmetleri temsilcilerini arayın
444 77 11

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Note20VeBuds2Sahibi
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Kutu içindeki tüm aksesuarlar garanti kapsamındadır
YUSUF
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Bendede ayni sorun vardi kendi orjinal şarjiyla sarj almiyor ama baska bir yan sanayi şarj cihazi ile şarj aliyordu hızlı şarjdan vazgececeksen servise yollamana gerek yok derim.